D. Rapšys ir vėl pergalingai taškė Budapešto vandenį | kl.lt

D. RAPŠYS IR VĖL PERGALINGAI TAŠKĖ BUDAPEŠTO VANDENĮ

• 0

Penktadienį Vengrijos sostinėje Budapešte baigėsi septintasis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas. „Energy Standard“ komandai atstovaujantis Lietuvos plaukimo lyderis Danas Rapšys šventė dar vieną pergalę – šį kartą varžovams šansų nepaliko plaukdamas 200 metrų laisvu stiliumi.

Panevėžietis distanciją įveikė per 1:42.42 min.

Tris ketvirtadalius distancijos lietuviui konkurenciją sudarė brazilas Leonardo Santosas, tačiau galiausiai jis liko ketvirtas. Antras atplaukė Blake'as Pieroni (1:43.46), trečias – Zackas Apple'as (1:43.47).

Ketvirtadienį Danas su nuotykiais Budapešte laimėjo ir plaukdamas dvigubai ilgesnę distanciją.

Penktadienį plaukė ir dar du „Energy Standard“ atstovaujantys lietuviai.

Simonas Bilis dalyvavo 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje ir finišavo šeštas – 47.79 sek. Plaukimą laimėjo Zachas Apple‘as (46.50), aplenkęs Blake‘ą Pieroni (46.64) ir lietuvio komandos draugą Jevgenijų Rylovą (46.76).

A.Šidlauskas 100 metrų kompleksinio plaukimo rungtyje atplaukė paskutinis aštuntas (54.91). Nugalėjo Marco Orsi (52.02), aplenkęs Sergejų Fesikovą (52.17) ir Florent'ą Manoudou (52.41).

400 metrų kompleksiniu stiliumi rungtyje lietuvį irgi pralenkė visi septyni varžovai – 4:22.31 min. Nugalėjo Davidas Verraszto (4:04.70).

Iš viso ISL sudarys dešimt etapų. „Energy Standard“ su lietuviais planuoja startuoti lapkričio 9-10 dienomis vyksiančiame devintajame etape.

Po dešimties etapų vyks pusfinalio etapas, o finalas numatytas lapkričio 21-22 d.