Dohoje – įspūdingas M. Paulikienės ir E. Kliokmanaitės pasirodymas prieš pasaulio žvaigždes | kl.lt

DOHOJE – ĮSPŪDINGAS M. PAULIKIENĖS IR E. KLIOKMANAITĖS PASIRODYMAS PRIEŠ PASAULIO ŽVAIGŽDES

  • 0

Sėkmingą pasirodymą Dohoje (Kataras) vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre tęsia lietuvės Monika Paulikienė ir Erika Kliokmanaitė.

Įveikusios kvalifikacijos etapą, mūsiškės penktadienį pradėjo kovas pagrindiniame turnyre. Jau A grupės pusfinalyje lietuvių laukė neeilinis išbandymas – akistata su pasaulio reitingo lyderėmis olandėmis Katja Stam ir Raisa Schoon.

Varžovių nepabūgusios M. Paulikienė ir E. Kliokmanaitė buvo netoli sensacingos pergalės ir olandėms pralaimėjo tik po trijų setų kovos 1-2 (17:21, 21:15, 8:15).

Vėliau Lietuvos paplūdimio tinklininkės tęsė kovą dėl trečiosios vietos A grupėje ir paskutinio kelialapio į atkrintamąsias varžybas. Čia laukė ne ką silpnesnės priešininkės – 2019 metų Europos vicečempionės lenkės Kinga Wojtasik ir Kataarzyna Kociolek.

Puikų žaidimą pademonstravusios mūsiškės iškovojo pergalę 2-0 (21:17, 21:19) ir pelnė kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Šiame turnyre dvi geriausios trečiąsias vietas užėmusios komandos pateks į aštuntfinalį, o likusios kovos pirmajame atkrintamųjų varžybų rate. Dėl to lietuvių situacija bei pirmosios varžovės atkrintamosiose varžybose paaiškės pasibaigus visiems grupių susitikimams.

Bendrą turnyro Dohoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

GALERIJA

  • Dohoje – įspūdingas M. Paulikienės ir E. Kliokmanaitės pasirodymas prieš pasaulio žvaigždes
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS