Dviratininkė S. Krupeckaitė Japonijoje dukart kopė ant prizininkų pakylos | kl.lt

DVIRATININKĖ S. KRUPECKAITĖ JAPONIJOJE DUKART KOPĖ ANT PRIZININKŲ PAKYLOS

  • 0

Japonijoje, Idzu mieste, vykusiose dvejose dviračių treko varžybose „Japan Track Cup“ lietuvė Simona Krupeckaitė iškovojo dvi prizines vietas. Pirmųjų varžybų sprinto lenktynėse Lietuvos rinktinės lyderė buvo trečia, o antrųjų varžybų sprinte - antra.

Penktadienį S. Krupeckaitė sprinto ketvirtfinalyje nugalėjo Honkongo atstovę Jessicą Lee, o pusfinalyje 0-2 pralaimėjo dabartinei pasaulio čempionei Wai Sze Lee taip pat iš Honkongo. Kovoje dėl trečiosios vietos S. Krupeckaitė 2-0 įveikė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoją britę Katy Marchant, o finale Wai Sze Lee 2-0 nugalėjo australę Stephanie Morton.

Miglė Marozaitė ketvirtfinalyje pralaimėjo 2017, 2018 ir 2019 metų pasaulio vicečempionei S. Morton ir liko septinta.

Atrankos varžybose (12 dalyvių) S. Krupeckaitė (11,021 sek.) buvo penkta, o M. Marozaitė (11,12 sek.) - septinta.

Moterų daugiakovėje (22 dalyvės) Olivija Baleišytė (127 tšk.) užėmė šeštąją vietą, o Viktorija Šumskytė (44 tšk.) - 17-ąją. Nugalėjo japonė Yumi Kajihara (177 tšk.).

Po trijų rungčių - skrečo, tempo ir atkrintamųjų lenktynių - O. Baleišytė buvo dešimta, o V. Šumskytė - 13-a. Paskutinėje rungtyje - grupinėse lenktynėse dėl taškų (80 ratų, 20 km, 8 tarpiniai finišai) - O. Baleišytė pelnė 65 taškus ir pakilo į šeštąją poziciją. V. Šumskytė taškų nebepelnė ir nukrito keturiais laipteliais.

Moterų keirino rungtyje (12 dalyvių) abi Lietuvos dviratininkės pateko į B finalą. Jame M. Marozaitė finišavo antra, o S. Krupeckaitė - šešta. Galutinėje rikiuotėje M. Marozaitė liko aštunta, o S. Krupeckaitė - 12-a. Nugalėjo Pietų Korėjos atstovė Hyejin Lee.

Vyrų keirino rungtyje (23 dalyviai) Svajūnas Jonauskas pasidalijo 13-ąją, o Vasilijus Lendelis - 17-ąją vietas. Abu Lietuvos dviratininkai nepateko į sprinto (23 dalyviai) ketvirtfinalį. Atrankos varžybose V. Lendelis (10,099 sek.) buvo 16-as, o S. Jonauskas (10,305 sek.) - 20-as.

Moterų medisono rungtyje O. Baleišytė ir V. Šumskytė liko paskutinės - devintos.

Antrųjų „Japan Track Cup“ varžybų moterų sprinto lenktynių (13 dalyvių) ketvirtfinalyje šeštadienį S. Krupeckaitė nugalėjo S. Morton, pusfinalyje 2-0 įveikė K. Marchant, o finale 0-2 pralaimėjo Wai Sze Lee. M. Marozaitė liko dešimta.

Atrankos varžybose S. Krupeckaitė (11,111 sek.) buvo septinta, o M. Marozaitė (11,258 sek.) - dešimta.

Vyrų sprinto lenktynių atrankoje (26 dalyviai) V. Lendelis (10,047 sek.) buvo 16-as, o S. Jonauskas (10,296 sek.) - 22-as. Tokias pat vietas jie užėmė ir galutinėje rikiuotėje. V. Lendel aštuntfinalyje pralaimėjo geriausiai atrankoje pasirodžiusiam australui Nathanui Hartui.

Moterų daugiakovėje (24 dalyvės) O. Baleišytė (66 tšk.) užėmė 11-ąją vietą, o V. Šumskytė (13 tšk.) - 22-ąją. Nugalėjo Naujosios Zelandijos dviratininkė Rushlee Buchanan (144 tšk.).

Po trijų rungčių O. Baleišytė (41 tšk.) buvo 18-a, o V. Šumskytė (11 tšk.) - 22-a. Paskutinėje rungtyje O. Baleišytė pelnė 25 taškus ir pakilo į 11-ąją vietą. V. Šumskytė pelnė 2 taškus, bet liko 22-a.

Sekmadienį O. Baleišytė ir V. Šumskytė medisono rungtyje (9 komandos) užėmė septintąją vietą.

Moterų keirino rungtyje (13 dalyvių) S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė į A finalą nepateko. Jos B finale finišavo atitinkamai antra ir ketvirta. Galutinėje rikiuotėje S. Krupeckaitė liko aštunta, o M. Marozaitė - dešimta. Nugalėjo Wai Sze Lee.

Vyrų keirino rungtyje (26 dalyviai) V. Lendelis ir S. Jonauskas pasidalijo 23-iąją vietą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS