EHF Čempionų lygos finale susikaus Kylio ir Barselonos klubai | kl.lt

EHF ČEMPIONŲ LYGOS FINALE SUSIKAUS KYLIO IR BARSELONOS KLUBAI

• 0

EHF Čempionų lygos pusfinaliuose pergales šventė Kylio THW ir „Barcelona“, tad šios dvi komandos jau antradienį susitiks 2019–2020 metų sezono finale.

Pirmieji savo reikalus pusfinalyje sutvarkė „Barcelona“ vyrukai, kurie užtikrintai 37:32 (18:14) nugalėjo Paryžiaus PSG rankininkus. Prancūzų klubas tituluotiesiems varžovams rimčiau priešinosi tik pirmajame kėlinyje, tačiau dar jo pabaigoje pabėgusi „Barcelona“ solidžią persvarą išlaikė iki pat mačo pabaigos, tad intriga šiose rungtynėse nepakvipo.

Rezultatyviausiai katalonų gretose žaidė Dika Memas, pelnęs 9 įvarčius, Aronas Palmarssonas pridėjo 6, Jancas Blažas ir Ludovic Fabregas surinko po 5.

PSG klubo neišgelbėjo 9 įvarčius įmetęs Dylanas Nahi, Danijos rankinio legenda Mikkelis Hansenas pridėjo 7, Nedimas Remili – 5.

Pergalę iškovojusi „Barcelona“ sieks jau 9 titulo Čempionų lygos pirmenybėse.

Jų būsimi varžovai Kylio THV tokį trofėjų jau yra laimėję 6 sykius. Prie septintojo titulo vokiečių klubas priartėjo pusfinalyje po pratęsimo 36:35 (18:13, 11:16, 7:6) įveikęs Vesprėmo „Telekom“ rankininkus.

Itin permainingame mače Vokietijos klubas pirmajame kėlinyje dažnai vertė klysti varžovus ir buvo susikūręs net 7 įvarčių persvarą (17:10), o po pirmosios rungtynių dalies pirmavo – 18:13. Po pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė ir vengrai mačo pabaigoje net buvo įgiję 4 įvarčių persvarą (28:24), tačiau iššvaistė šį pranašumą ir komandos žaidė pratęsimą – 29:29.

Net ir pratęsimo metu geriau pradėjęs Vesprėmo klubas po 5 pirmų minučių pirmavo (34:32), tačiau kiekybinį pranašumą lemiamomis minutėmis išnaudojęs Kylio klubas išsiveržė į priekį (36:35), o paskutinioji „Telekom“ ataka sėkminga nebuvo.

Nugalėtojams 8 įvarčius įmetė Hendrikas Pekeleras, 7 surinko Nicklas Ekbergas, 5 pridėjo Sanderis Sagosenas, 4 – Domagojus Duvnjakas.

Vesprėmo komandai Vuko Borozanas ir Gasperas Murgučas surinko po 7 įvarčius, Khaledas Omaras – 5, Kentinas Mahe ir Mate Lekai’us – po 4.

Dėl trečiosios vietos „Telekom“ ir PSG žais antradienį 19:00, o didysis finalas tarp THW ir „Barcelona“ įvyks 21:30.