Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse A. Golovkina užėmė šešioliktą vietą | kl.lt

EUROPOS DAILIOJO ČIUOŽIMO PIRMENYBĖSE A. GOLOVKINA UŽĖMĖ ŠEŠIOLIKTĄ VIETĄ

• 0

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Slovakijos sostinėje moterų (36 dalyvės) varžybose Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinė Aleksandra Golovkina galutinėje įskaitoje su 139,83 balo užėmė šešioliktą vietą.

Pasak pranešimo, septyniolikmetė Lietuvos sportininkė sulaukė daugybės gerų ekspertų įvertinimų, nors pati po laisvojo šokio buvo šiek tiek nusivylusi. „Labai daug žmonių, trenerių ir kitų profesionalų po pasirodymo priėjo ir pasakė daug gražių žodžių. Bet man šiek tiek liūdna, nes tikrai galėjau padaryti daugiau. Tikiuosi, kad ateityje pavyks ištaisyti savo klaidas“, - kalbėjo geriausia Lietuvos čiuožėja.

A. Golovkinos laisvoji programa buvo įvertinta 90,53 balo (15-a vieta). Penkioliktąją vietą užėmusios Lietuvos atstovės trumpąją programą teisėjai įvertino 49,30 balo.

Praėjusiais metais Lietuvos sportininkė Europos čempionate buvo devyniolikta.

Antrus metus iš eilės pirmenybių medalius moterų varžybose susižėrė Rusijos sportininkės. Nugalėjo 16-metė Jevgenija Medvedeva, aplenkusi metais vyresnias Jelena Radionovą bei Anną Pogorilają: