Europos jaunių čempionate Lietuvos boksininkai iškovojo tris medalius | kl.lt

EUROPOS JAUNIŲ ČEMPIONATE LIETUVOS BOKSININKAI IŠKOVOJO TRIS MEDALIUS

Lietuvos boksininkai iš Europos jaunių čempionato grįš su trimis bronzos medaliais.

Bulgarijos sostinėje Sofijoje surengtose varžybose jėgas išmėgino dvylika mūsiškių – dvi merginos ir dešimt vaikinų.

Pasvalietei Kamilei Aglinskaitei (svorio kategorija per 80 kg) burtai iškart lėmė vietą pusfinalyje. Tačiau lietuvė trečiame raunde buvo priversta pripažinti lenkės Weronikos Bochen pranašumą ir kartu su ukrainiete Polina Černenko, pralaimėjusia rumunei Marijai Boticai, užėmė trečią vietą.

Kaunietis Simonas Zelenekas (iki 63 kg) aštuntfinalyje 5:0 nugalėjo slovaką Samuelį Horvathą, ketvirtfinalyje 4:1 – bulgarą Svetoslavą Kosevą ir užsitikrino bronzos medalį. Deja, trenerio Vido Bičiulaičio auklėtinis pusfinalyje 0:5 nusileido ukrainiečiui Oleksijui Boglachui.

Europos jaunių čempionate Sofijoje jėgas išmėgino dvylika Lietuvos boksininkų – dvi merginos ir dešimt vaikinų.

Panevėžietis Justas Jocius (iki 75 kg) ketvirtfinalyje 5:0 įveikė rumuną Danielį Bratą. Kelią aukštesnės prabos medalio link trenerio Juliaus Kibo auklėtiniui užkirto prancūzas Yojerlinas Cesaras, kuriam lietuvis pralaimėjo 0:5.

Ketvirtfinaliuose suklupo kaunietė Aurėja Adomaitytė (iki 52 kg), pasvalietis Rytis Bajalis (iki 46 kg), panevėžietis Edgaras Trotenskis (iki 60 kg), telšiškis Paulius Vilkas (iki 66 kg), kaunietis Jurgis Savickas (iki 70 kg), jonavietis Tomas Lėmanas (per 80 kg), aštuntfinaliuose – kėdainietis Jokūbas Arkadijevas (iki 48 kg), jonavietis Nedas Grigorianas (iki 54 kg), kaunietis Armandas Vaitkevičius (iki 57 kg).

Europos jaunių bokso čempionato merginų ir vaikinų finaluose kovojo net 20 Rusijos atstovų. Čempiono titulo siekė ir vienas Latvijos sportininkas – Nikita Gorbunovas (iki 66 kg).