K. Skučas parolimpinių žaidynių 100 m sprinto lenktynėse vežimėliais liko paskutinis | kl.lt

K. SKUČAS PAROLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ 100 M SPRINTO LENKTYNĖSE VEŽIMĖLIAIS LIKO PASKUTINIS

• 0

Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros parolimpiados lengvosios atletikos varžybose nesėkmingai 100 m sprinto lenktynėse vežimėliais startavo Kęstutis Skučas (neįgalumo grupė T52).

Išvakarėse ketvirtą vietą vyrų disko metimo rungtyje užėmęs atletas penktadienį pirmajame važiavime sugaišo 21,03 sekundės ir liko septintas, o bendroje įskaitoje buvo paskutinis – keturioliktas.

Greičiausiai 100 m sprinto lenktynėse vežimėliais atrankoje startavo amerikiečiai Gianfranco Iannotta (17,20 sek.) ir Raymondas Martinas (17,27 sek.) bei meksikietis Salvadoras Hernandezas Mondragonas (17,80 sek.).

Penktadienį 23.45 val. Lietuvos laiku lengvaatletis Jonas Spudis „Maracana“ stadione mes ietį. „Laukiu starto, viskas gerai. Viskas kaip ir kitose varžybose, didelio spaudimo ar jaudulio prieš startą nejaučiu. Gal dar nesuprantu, kur papuoliau“, - starto išvakarėse šypsojosi atletas.