Kauniečių derlius – septyni medaliai | kl.lt

KAUNIEČIŲ DERLIUS – SEPTYNI MEDALIAI

• 0

Lietuvos badmintono čempionate Druskininkuose kaunietis Kęstutis Navickas vienetų varžybose nepralaimėjo nė vieno seto.

Trenerio Juozo Špelverio auklėtinis aštuntfinalyje 21:10 ir 21:9 nugalėjo kaunietį Mindaugą Dabašinską, ketvirtfinalyje 21:10 ir 21:7 – klaipėdietį Paulių Bertašių, pusfinalyje 21:10 ir 21:8 – Kauno atstovą Marką Šamesą, o finale 21:10 ir 21:12 – taip pat kaunietį Povilą Bartušį.

Antrą aukso medalį olimpietis K.Navickas iškovojo dvejetų varžybose su P.Bartušiu: jie 21:12 ir 21:14 privertė pasiduoti Ramūną Bilių bei Šarūną Bilių (abu – Kelmė), 21:15 ir 25:23 – Dovydą Razą bei Renaldą Šilerį (abu – Tauragė), o finale 21:13 ir 21:6 – Kazimierą Dauskurtą bei Ramūną Stapušaitį (abu – Klaipėda).

Moterų vienetų varžybose nedalyvavo olimpietė Akvilė Stapušaitytė. Šalies čempione tapo kaunietė Vytautė Fomkinaitė – ji 21:13 ir 21:9 nugalėjo vilnietę Vaivą Žymantaitę, 21:11 ir 21:10 – Rebeką Aleksevičiūtę (Klaipėda) bei 21:13 ir 21:13 – klaipėdietę Gerdą Voitechovskają.

V.Fomkinaitė su P.Bartušiu iškovojo mišrių dvejetų aukso medalius, finale 21:16 ir 21:16 įveikę klaipėdiečius Karolį Eimutaitį bei G.Voitechoskąją.

Stipriausias moterų dvejetas – R.Aleksevičiūtė ir G.Voitechovskaja. Uostamiesčio badmintonininkės per lemiamą mačą 21:9 ir 21:6 pranoko kaunietes V.Fomkinaitę bei Indrę Starevičiūtę.

Kauno sportininkai iškovojo iš viso keturis aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalį.