Kauno tinklininkių laukia tolima kelionė | kl.lt

KAUNO TINKLININKIŲ LAUKIA TOLIMA KELIONĖ

Nors iki europinių startų lieka beveik pusmetis, „Kauno-VDU“ komanda sužinojo savo būsimąsias varžoves CEV Iššūkio taurės turnyre. Jomis tapo Haifos klubo tinklininkės. Pirmasis mačas vyks lapkričio 22-24 d. Izraelyje, atsakomasis – už savaitės Kaune.

„Jau susiklosto kažkokia tradicija, kad varžovėmis tampa komandos iš tolimųjų pietų“, - dėstė „Kauno-VDU“ vadovas Vidas Makauskas.

Tolimos kelionės susijusios su didesnėmis išlaidomis bei laiko sąnaudomis, bet suteikia vertingų pamokų su egzotiškų tinklinio mokyklų atstovais. Europos tinklinio konfederacijos (CEV) būstinėje Liuksemburge ištraukti 2022-2023 metų sezono klubinių Europos turnyrų burtai kaunietėms lėmė akistatas su Haifos ekipa.

Šios poros nugalėtojos antrajame CEV Iššūkio taurės etape susitiktų su Graco „UVC Holding“ (Austrija) ekipa.

Prieš artėjantį sezoną kauniečiai jau sudėliojo svarbiausius akcentus: išsaugojo praėjusio sezono branduolį, komandą papildė dvi legionierės iš Sakartvelo ir Ukrainos, po metų pertraukos į tinklinį sugrįžo Kotryna Motiejūnaitė. Naujienų yra ir trenerių štabe. Prie komandos prisijungė treneris Gilbertas Kerpė, praėjusiame sezone vadovavęs Kauno „RIO-Starto“ vyrų ekipai. Praėjusiais metais „Kauno-VDU“ tinklininkės pirmajame etape eliminavo „SOK Mostar“ (Bosnija ir Hercegovina) ekipą, o antrajame nusileido pajėgiai Bursos „Nilufer Belediyespor“ (Turkija) ekipai. Šiais metais į visus CEV turnyrus užsiregistravo rekordinis komandų skaičius – net 216 klubai iš 37 Europos valstybių.

"Burtus visada vertiname panašiai – čia silpnų komandų nėra. Viskas priklausys nuo to, kaip būsime pasirengę“, - aiškino Vidas Makauskas.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

makalui

nevažiuok į žydiją abriezaniją padarys!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS