Klaipėdietė triumfavo stalo teniso žaidynėse
Šalčininkuose pasibaigė Lietuvos stalo teniso jaunučių, gimusių 1990 m., sporto žaidynės. Jose sužibėjo ir Klaipėdos jaunieji sportininkai.
Klaipėdietė Ingrida Miliūtė (trenerė Brižita Orlienė) tapo čempione. Pusfinalyje 3:0 nugalėjo stiprią varžovę A.Stirbytę iš Laukuvos. Finale ji susitiko su kita žaidėja iš Laukuvos A.Macaite. Ją taip pat įveikė 3:0 ir tapo žaidynių čempione.
Kitas klaipėdietis Alfredas Udra (trenerė Indra Udrienė) rungėsi su trejais metais vyresniais varžovais. Jau antrame rate burtai lėmė susitikti su jaunučių rinktinės pirmąja rakete ir šių žaidynių vicečempionu A.Keliočiu iš Širvintų.
Vyko atkakli penkių partijų kova. A.Udra visus setus pirmavo 10:5, 10:8.
Penktame sete išsiveržė 4:0, tačiau po priešininko paprašytos pertraukėlės jaunasis stalo tenisininkas palūžo ir pralošė 11:8. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:2 klaipėdiečio nenaudai.
Tačiau A.Udra atsirevanšavo mišriuose dvejetuose. Jis žaidė su I.Miliūte ir nugalėjo tokius pajėgius dvejetus kaip A.Keliotis ir A.Macaitė bei A.Preidys ir I.Venslovičiūtė (Panevėžys). Abi poras nugalėjo rezultatu 3:2.
Finale teko kovoti su I.Doniuškos (Mažeikiai) ir E.Stuckytės (Vilnius) pora. Klaipėdiečių pora pralaimėjo 3:2 ir tapo vicečempionais.
Dar vieną bronzos medalį I.Miliūtė iškovojo mergaičių dvejete žaisdama poroje su M.Tamulionyte (Joniškis).
I.Miliūtė toliau ruošis Europos jaunučių čempionatui, kuris vyks Čekijoje. Dalyvaus asmeninėse ir dvejetų varžybose. Kitas klaipėdietis Manfredas Udra su Lietuvos jaunių rinktine dalyvaus komandinėse, asmeninėse bei dvejetų varžybose.
Naujausi komentarai