Lietuvos kalnų dviračių kroso čempionais tapo K. Sosna ir Š. Pacevičius | kl.lt

LIETUVOS KALNŲ DVIRAČIŲ KROSO ČEMPIONAIS TAPO K. SOSNA IR Š. PACEVIČIUS

Bubiuose (Šiaulių raj.) surengto Lietuvos kalnų dviračių kroso čempionato nugalėtoja moterų elito grupėje tapo Katažina Sosna ("Torpado Factory"/Vilnius), o vyrų elito grupėje triumfavo Šarūnas Pacevičius (MTBCC/Kaunas).

Italijos klubui atstovaujanti K. Sosna 20 km distanciją įveikė per 1 val. 3 min. 49 sek. Sidabro medalį iškovojo Silvija Latožaitė (MTBCC/Panevėžys; atsiliko 4 min. 09 sek.), o bronzos - Kristina Noreikienė ("Focus"/Vilnius; + 5:36).

Aštuoniolikmečių merginų grupėje nugalėtoja tapo Greta Karasiovaitė (VMSC-DSK "Sietynas"/Vilnius), o veteranių (virš 31 metų) grupėje pirma buvo Raminta Sankauskienė ("S-Sportas"/Šiauliai).

Praėjusiais metais sidabrą laimėjęs Š. Pacevičius 35 km nuotolį įveikė per 1 val. 36 min. 11 sek. Antras finišavo jo komandos draugas Domas Manikas (Panevėžys, +5:14), o trečias - Eimantas Gudiškis ("Velomanija-Niskama"/Vilkaviškis; +5:28). Ketvirtas liko Martynas Utkinas ("Top Team-Ultrabike"; +6:14).

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje pirmą vietą užėmė Jonas Ališauskas ("Top Team-Ultrabike"/Vilnius), o jaunių (iki 18 metų) grupėje nugalėjo Augustas Marcinkevičius ("S-Sportas"/Panevėžys).

Kitose amžiaus grupėse nugalėtojais tapo Karolis Volungevičius (V31 - "Velomanija-Niskama"/Kaunas), Svajūnas Ambrazas (V40 - "S-Sportas"/Šiauliai), Alvidas Urniežius (V50 - "S-Sportas"/Šiauliai), o mėgėjų grupėje greičiausias buvo Simas Staniūnas ("MyBike"/Šiauliai).

Čempionate dalyvavo per 70 dviratininkų.