Lietuvos skautai užkariauja Maskvą
Ramūnas Šiškauskas – ne vienintelis lietuvis, prisidėjęs prie Maskvos CSKA žygio į Eurolygos finalo ketvertą.
Bandys vytis kolegą
Rusijos krepšinio giganto trenerių štabe dirba ir skautas Donaldas Kairys. Kai turtingiausias Europos klubas CSKA pralaimėjo pirmąsias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes Pirėjo „Olympiakos“ ir atsidūrė ant bedugnės krašto, D.Kairiui ir dar keliems jo kolegoms darbo buvo per akis.
31-erių metų šilutiškis ilgai persukinėjo rungtynių vaizdo įrašą ir po kruopelytę išnarstė kiekvieną, net smulkiausią, epizodą. Nors pats skautas nelinkęs prisiimti garbės, jo pastangos taip pat nemažai lėmė, kad CSKA nepasidavė ir šeštą kartą iš eilės pateko į Eurolygos finalo ketvertą.
„Pirmose rungtynėse nukentėjome todėl, kad neapsigynėme vienas prieš vieną. Aišku, kartais pavyksta tas skyles užlopyti komandine gynyba, bet visi treneriai sutarė, kad privalome labiau pasistengti stabdydami varžovus individualiai. Bet tai nebuvo vienintelė sėkmės priežastis. Svarbiausia buvo nusiteikimas – kiekvieno žaidėjo akyse degė ugnis ir noras laimėti“, – dienraščiui sakė D.Kairys.
Garsaus Šilutės krepšinio trenerio Stepono Kairio sūnus praėjusią vasarą ir rudenį dirbo skautu Lietuvos rinktinės štabe.
Po Europos čempionato D.Kai
Naujausi komentarai