Lietuvos tinklininkai iškovojo Europos studentų čempionato bronzos medalius | kl.lt

LIETUVOS TINKLININKAI IŠKOVOJO EUROPOS STUDENTŲ ČEMPIONATO BRONZOS MEDALIUS

• 0

Slovėnijoje vykstančiame Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionate bronzos medaliais pasidabino Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovės Vytenė Vitkauskaitė ir Oksana Rusnačenko bei Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas.

Merginų varžybų pusfinalyje Nacionalinės tinklinio lygos (NSTL) čempionės V. Vitkauskaitė ir O. Rusnačenko penktadienį po atkaklios kovos 0-2 (20:22, 19:21) pralaimėjo Vienos universiteto (Austrija) komandai Evai Pfeffer ir Franziskai Friedl.

VDU atstovės greitai atsitiesė po nesėkmės ir mažajame finale 2-0 (21:15, 21:11) įveikė Balikesiro universiteto (Turkija) tinklininkes Aleyną Vencę ir Selin Yurtsever bei pasidabino bronzos medaliais.

Vaikinų turnyro pusfinalyje NSTL čempionai P. Stankevičius bei A. Knašas 0-2 (11:21, 15:21) turėjo pripažinti Linco universiteto (Austrija) atstovų Peterio Eglseerio ir Floriano Schnetzerio pranašumą.

Kovoje dėl bronzos lietuviai 2-0 (21:18, 21:14) pranoko Poznanės gyvenimo mokslų universiteto (Lenkija) atstovus Aleksanderį Poznanskį ir Kamilą Radzikowskį.