Lietuvos vyrų golbolo rinktinė užsitikrino IBSA medalius | kl.lt

LIETUVOS VYRŲ GOLBOLO RINKTINĖ UŽSITIKRINO IBSA MEDALIUS

• 0

Devintąjį susitikimą Tarptautinės aklųjų sporto asociacijos (IBSA) planetos žaidynių Pietų Korėjoje golbolo (aklųjų riedulio) turnyre laimėjusi Lietuvos rinktinė pateko į finalą ir užsitikrino mažiausiai sidabro medalius.

Šeštadienį Lietuvos komanda žaidynių pusfinalyje po atkaklios kovos 11:7 (5:3) įveikė Turkijos ekipą.

Net septynis įvarčius nugalėtojams pelnė Genrikas Pavliukianecas, kitus keturis - Marius Zibolis.

Varžovų gretose keturis kartus pasižymėjo Ekremas Gundogdu, tris sykius - Tuncay'us Karakaya.

Sekmadienį mače dėl aukso medalių Lietuvos rinktinė susitiks su Kinijos komanda, kuri kitame pusfinalio mače 8:1 (6:0) nugalėjo Švedijos ekipą.

Beje, lietuviai su kinais Pietų Korėjoje jau žaidė grupės varžybose ir tada įveikė varžovus 10:7 (3:2).

Gairės: Goldbolas, sportas, IBSA