R. Maščinskui ir S. Ritter – pasaulio irklavimo pirmenybių sidabras | kl.lt

R. MAŠČINSKUI IR S. RITTER – PASAULIO IRKLAVIMO PIRMENYBIŲ SIDABRAS

• 1

Prancūzijoje vykstančiame planetos irklavimo čempionate vyrų porinių dviviečių valčių varžybose sidabro medalius iškovojo Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter.

Sekmadienį finale Lietuvos irkluotojai 2000 m nuotolį įveikė per 6 minutes 5,31 sekundes ir finiše tik 1,98 sekundės nusileido čempionų titulus apgynusiems kroatams Martinui bei Valentui Sinkovičiams.

R. Maščinsko ir S. Ritter duetas planetos pirmenybių sidabru pasipuošė po dvejų metų, o pernai Olandijoje tenkinosi ketvirta vieta.

Bronzos medalius iškovojo Naujosios Zelandijos atstovai Robertas mansonas bei Christopheris Harrisas, o šio sezono lyderiai bei favoritais laikyti vokiečiai Marcelas Hackeris bei Staphanas Krugeris liko ketvirtojoje pozicijoje: