S. Petrikaitė kovą dėl medalio tęs pusfinalyje | kl.lt

S. PETRIKAITĖ KOVĄ DĖL MEDALIO TĘS PUSFINALYJE

Prancūzijoje tęsiasi planetos irklavimo čempionatas, kuriame sportininkai varžosi ne tik dėl apdovanojimų, bet ir kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes.

Neolimpinėje moterų lengvo svorio (iki 59 kg) vienviečių valčių rungtyje antradienį 19-metė Sonata Petrikaitė antrajame paguodos plaukime iš keturių užėmė antrąją vietą bei kovą dėl medalio tęs pagrindiniame pusfinalyje.

Universiados vicečempionės Lietuvos irkluotojos laikas 2000 m distancijoje - 8 minutės 09,21 sekundės.

Antrojo paguodos plaukimo nugalėtoja tapo olandė Amber Van Zomeren (8:02,60), trečia finišavo japonė Kanado Ueda (8:17,51), o ketvirtąja pozicija tenkinosi armėnė Anetta Barseghian (8:51,00).

Tarp šešiolikos paguodos plaukimų dalyvių šiemet su suaugusiais pirmą kartą Europos čempionate dalyvavusios S. Petrikaitės rezultatas kvalifikacijoje buvo dvyliktas.