Geriausiu 2010-ųjų Lietuvos futbolo A lygos treneriu išrinktas Igoris Pankratjevas palieka Vilniaus "Žalgirį".
"Nieko gero neišgirdau, blogų dalykų – taip pat, – po klubo vadovų susirinkimo dienraščiui sakė I.Pankratjevas. – Sužinojau, kad sutarties su manimi kitiems metams klubas nepratęsė."
Pasak trenerio, "Žalgirio" strategai nepaaiškino, kodėl buvo priimtas toks sprendimas. "Reikėtų klausti jų pačių. Daug komentuoti nenoriu, per savaitę mintys turėtų susidėlioti į vietas ir tada žiūrėsime, kas bus", – teigė I.Pankratjevas.
"Negalima to vertinti kaip jo paslaugų atsisakymo, – susiklosčiusią padėtį aiškino "Žalgirio" klubo direktorė Vilma Venslovaitienė. – Tiesiog baigėsi I.Pankratjevo kontraktas.“
Paklausta, kodėl kontraktas nebuvo pratęstas, klubo atstovė pareiškė: "Mes džiaugėmės Igoriu, tai buvo mūsų pirmas pasirinkimas. Situacija nemaloni, tačiau toks yra gyvenimas."
Neoficialių šaltinių duomenimis, vienas pagrindinių kandidatų pakeisti I.Pankratjevą – praėjusį sezoną "Šiaulių" komandai vadovavęs Valdas Ivanauskas, tačiau jam tai – staigmena.
"Man tai – naujiena. Manau, kad viskas priklauso nuo Vilniaus "Žalgirio" vadovų. Pripažįstu, kad sentimentų "Žalgiriui" yra išlikę, tačiau apie darbą jokių kalbų nebuvo, – sakė V.Ivanauskas. – Šiuo metu gavau kelis darbo pasiūlymus, tačiau ne iš Lietuvos klubų. Artimiausiu laiku apsispręsiu, kur dirbsiu."
"Kol kas mes su niekuo nesiderėjome, o gandai gimsta iš nieko, – teigė V.Venslovaitienė. – Pretendentai treniruoti "Žalgirį" yra visi laisvi Lietuvos treneriai. Rinka yra labai konkreti ir aiški."
Naujausi komentarai