„7bet-Lietkabelis“ nutraukė nesėkmių seriją: įveikė Vokietijos čempionus | kl.lt

„7BET-LIETKABELIS“ NUTRAUKĖ NESĖKMIŲ SERIJĄ: ĮVEIKĖ VOKIETIJOS ČEMPIONUS

• 0

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos taurės (EuroCup BKT) rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 94:90 (18:19, 25:28, 25:18, 26:25) įveikė Vokietijos čempionę Ulmo „ratiopharm“ ekipą.

Rungtynes panevėžiečiai pradėjo pataikydami tris tolimus metimus iš septynių, tačiau po pirmųjų dešimties minučių minimaliu skirtumu pirmavo svečiai (18:19).

Antrajame kėlinyje „7bet-Lietkabelis“ startavo atkarpa 11:3 ir pranašumą perėmė (29:22), visgi pirmąją mačo dalį sėkmingiau uždarė svečiai, o paskutinę ketvirčio sekundę tritaškį įsmeigė L.J. Figueroa (43:47).

Trečiojo kėlinio pradžioje varžovų lyderis Trevionas Williamas užsidirbo ketvirtą asmeninę, o Juanas Nunezas netrukus gavo dvi technines ir buvo pašalintas iš rungtynių.

Panevėžiečiams per trečiąjį kėlinį pavyko panaikinti aštuonių taškų deficitą (46:54) ir į lemiamą ketvirtį nusinešti plius tris (68:65). Prabėgus beveik pusei ketvirtojo kėlinio po Valinsko tritaškio šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (82:72).

Visgi svečiai rankų nenuleido ir likus kiek daugiau nei dviems minutėms sumažino atsilikimą iki minimalaus (87:86), o prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė trys taškai (91:88).

Likus 18 sekundžių Tobias Jensenas prametė iš toli, kitoje aikštelės pusėje Orelikas pataikė baudos metimą (92:88), į kurį dvitaškiu atsakė Trevonas Williamsas (92:90). Švieslentėje degant trims sekundėms Orelikas realizavo abi baudas ir panevėžiečiai triumfavo.

„7bet-Lietkabeliui“ 24 taškus surinko Paulius Valinskas, 17 pridėjo Gediminas Orelikas, 16 pelnė Deividas Sirvydis.