„Baskonia“ su patikimai žaidusiais lietuviais iš duobės išsiropštė Milane | kl.lt

„BASKONIA“ SU PATIKIMAI ŽAIDUSIAIS LIETUVIAIS IŠ DUOBĖS IŠSIROPŠTĖ MILANE

• 0

Solidžias rungtynes sužaidė Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis, o jų vedama Vitorijos „Baskonia“ (7-8) trečiadienio vakarą Eurolygoje svečiuose 84:79 (23:19, 22:22, 18:16, 21:22) pranoko Milano „Olimpia“ (9-6).

Baskai šia pergale nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, tuo tarpu Milano ekipa šiek tiek stabtelėjo po dviejų pergalių prieš Turkijos komandas.

R.Giedraitis žaidė 35 minutes ir per jas pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo ir prarado po 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.

Jo komandos draugas T.Sedekerskis per 22 minutes surinko 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą bei surinko 10 naudingumo balų.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 15, Malcolmas Delaney 12, Luigi Datome 11, Sergio Rodriguezas ir Shavonas Shieldsas po 9.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 16, Pierria Henry 15 (8 rez. perd., 7 klaidos), Tonye Jekiri 12 (12 atk. kam.), Rokas Giedraitis 11, Youssoupha Fallas 10.