Be žiūrovų turėjęs vykti turnyras atvers duris | kl.lt

BE ŽIŪROVŲ TURĖJĘS VYKTI TURNYRAS ATVERS DURIS

Nepaisant Lietuvoje griežtėjančių pandemijos suvaldymo taisyklių, „Bucket Summer League“ organizatoriai ketina atlaisvinti suvaržymus. Prieš turnyro startą paskelbę, kad žiūrovai į Kėdainių areną įleidžiami nebus, šiandien jie pranešė ketiną atverti duris sirgaliams.

Teigiama, jog į rungtynes arenoje galės įeiti iki 300 žiūrovų, kuriems ši galimybė suteikta nemokamai. Turnyras, kuriame per kiek daugiau nei savaitę bus sužaisti 35 mačai, tęsis iki pat rugpjūčio 5-os dienos. Vasaros lygoje komandos žaidžia trumpesnius mačus - 4 kėliniai po 8 minutes, nes jas sudaro ne 10 ar 12 narių, o tik 8.

Jau pirmąją dieną pirmenybės televizijos žiūrovams padovanojo įdomų reginį. Simo Jasaičio vedama „Arotena OAKS“ ekipa 66:56 įveikė „Synkarb“ kolektyvą. S.Jasaitis pataikė 7 iš 12 tolimų metimų ir surinko 23 taškus. Be to, gynėjas atkovojo 8 kamuolius ir, surinkęs 25 naudingumo balus, tapo mačo MVP. Svariai prie laimėjimo prisidėjo ir kitas žinomas krepšinio veteranas Kšištofas Lavrinovičius. Aukštaūgis surinko 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Kitas „centras“ Julius Jucikas įsiamžino 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Pergalę nugalėtojams lėmė galingai sužaistas paskutinis kėlinys, kuris laimėtas dviženkliu skirtumu. Pralaimėjusiems Arvydas Šikšnius pelnė 20 taškų. Vyriausias praėjusio sezono LKL krepšininkas Mindaugas Lukauskis įmetė 13 taškų. Tiek pat taškų bei 11 atkovotų kamuolių surinko ir jaunasis Ąžuolas Tubelis. Vilniaus „Ryto“ komandos naujokas Augustas Marčiulionis pelnė 5 taškus, tačiau pataikė vos vieną tritaškį iš 8. Steponas Babrauskas sukrapštė 3 taškus.

Kitame vakaro mače „JL Electrified Youngsters“ ekipa, treniruojama Mariaus Kiltinavičiaus, 64:52 pranoko VDU komandą. Iš Vokietijos krepšinio talentų suburtą „JL Electrified Youngsters“ ekipą tempė 20-metis gynėjas Joshua Obiesie. Viurcburgo „s. Oliver“ ekipos įžaidėjas surinko 23 taškus, pataikęs beveik visus mestus metimus (5/6 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 4/4 baudų). Garai Zeebas pelnė 14 taškų, Ralphas Hounnou 8. VDU komandai Donatas Sabeckis įmetė 14 taškų. Gynėjas Justas Tamulis pelnė 13, tačiau dažnai šaudė pro šalį – 3 15 tritaškių. Ne ką naudingiau pasirodė ir Vytenis Čižauskas, surinkęs 7 taškus, pataikęs tik 1 6 tritaškių ir 6 kartus suklydęs.