Čempionų treneris po žengimo į finalą: detalės įgyja aukso vertę | kl.lt

ČEMPIONŲ TRENERIS PO ŽENGIMO Į FINALĄ: DETALĖS ĮGYJA AUKSO VERTĘ

„Šiandien buvo viena dienų, kai žaidėjai buvo labai motyvuoti ir tikrai nusiteikę“, - žalgiriečių požiūriu į LKL pusfinalio mačą su Panevėžio „Lietkabeliu“ džiaugėsi Šarūnas Jasikevičius.

Jo auklėtiniai, seriją laimėję 2:0 ir žengę į finalą, gali ramiai laukti kuo baigsis kito pusfinalio serija tarp Vilniaus „Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“.

„Pirmoje pusėje smulkios klaidos neleido mums nutolti. Panevėžys vis įmesdavo per paskutines 3-4 sekundes, o mes  vis priimdavome blogus sprendimus. Tačiau, žinoma, su tokiu nusiteikimu ir su varžovų problemomis buvo aišku, kad anksčiau ar vėliau perlaušime rungtynių eigą. Ir tą mes padarėme trečiajame kėlinyje. Vyrams pasakiau, kad einame į finalą, reikia dar labiau būti pasiruošusiems, dar labiau susikoncentruoti, nes vėlgi serijos trumpėja, palyginus su ankstesniais metais ir kiekviena detalė tampa aukso vertės“, - kalbėjo Š.Jasikevičius.

– Ar jūsų komanda po Eurolygos kovų jau visiškai susitelkusi į LKL mūšius?

– Manau, kad žaidėjai tikrai stengiasi. Po Eurolygos sezono buvo problemų su pastangomis ir nusiteikimu, bet dabar jų nebėra. Tai yra pirmas žingsnis. Detalių reikšmė dar didės, nes žaisime arba prieš gerą Europos taurės klubą, arba prieš komandą, kuri mus šį sezoną jau yra nugalėjusi tris kartus.

– Kodėl su komanda nebuvo A.White’o?

– Lyg ir kankina virusas. Sakė, kad numetė svorio.

– Kiek svarbu jums buvo šioje serijoje sustabdyti P.Valinską?

– Labai. Jie turi tikrai daug problemų dėl traumuotų krepšininkų, todėl P.Valinsko rolė tik didėja. Antroje sezono dalyje jis tapo tikru komandos lyderiu, tad jį neutralizuoti buvo mūsų prioritetas. Galima sakyti, kad tai pavyko.

– Kaip vertinate P.Valinsko sezoną?

– Jis įgavo daugiau patirties, tapo lyderiu. Tai yra labai svarbu. Jeigu nori kilti į aukštesnį lygį, turi pabūti lyderiu žemesniame.

– Ar jūsų nenustebino kito LKL pusfinalio pirmųjų rungtynių rezultatas?

– Nemačiau rungtynių, bet rezultatas nenustebino, nebent – skirtumas. Serija labai trumpa, tad būdamas namų klubas jauti spaudimą laimėti. Taip buvo Klaipėdai. Dabar „Rytas“ kažkiek žino tą patį. Tai ir yra tų serijų specifika, kas labiau susitvarkys su tuo jauduliu. Mes nesame labai patenkinti sutrumpėjusiomis serijomis, ką ir minėjome.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

taroli

eik manų košės valgyt

Krekas

Ziauru... zurnaliugos berasciai. Apgailetina...

I.

"Įgyja" reikia rašyti su "y".

SUSIJUSIOS NAUJIENOS