Pergalių sąskaitą namuose atsidarė saldžiu revanšu | kl.lt

PERGALIŲ SĄSKAITĄ NAMUOSE ATSIDARĖ SALDŽIU REVANŠU

„Pirma pergalė namuose, mini revanšas – tai mums labai svarbu“, - sakė Gediminas Petrauskas. Kauniečio treniruojamas Kėdainių „Nevėžis“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyre savo aikštėje 90:87 patiesė „Šiaulių“ ekipą.

"Krepšinyje gali atrodyti gražiai, bet jei nepataikai į krepšį, vis tiek pralaimėsi", - skundėsi "Šiaulių" vairininkas Antanas Sireika.

Pralaimėjimas šiauliečiams LKL čempionate prieš savaitę vykusiose rungtynėse Kėdainiuose, „Nevėžio“ krepšininkus įkvėpė revanšui. Tiesa, „Citadele Karaliaus Mindaugo Taurės“ mačą namuose kėdainiečiai pradėjo kiek atsargiai. Du su puse kėlinio jie vijosi svečius. Antrajame ketvirtyje šiauliečių pranašumas iškart tapo dviženklis, tačiau tuomet šeimininkai sugebėjo priartėti per kelis taškus. Donato Sabeckio tolimas metimas su sirena padvigubino „Šiaulių“ persvarą prieš ilgąją pertrauką – 55:49.

Įpusėjus trečiajam kėliniui, reikalai ėmė klostytis palankiau kėdainiečiams, kurie surengė spurtą 16:4 ir prieš lemiamą ketvirtį jau buvo priekyje – 71:68. Likus keturioms minutėms, šeimininkų persvara tapo dviženklė (85:75), tačiau trumpa „Šiaulių“ atkarpa 10:0 vėl grąžino pusiausvyrą (85:85). Tuomet į Kyle'o Mangaso dvitaškį tolimu metimu atsakė B. Davisonas, D. Lavrinovičius pridėjo du baudų metimus, o puolime užstrigę svečiai buvo priversti pripažinti oponentų pranašumą.

Nugalėtojams daugiausia taškų įmetė Bradley Davisonas 25, Danielius Lavrinovičius 21, Paulius Petrilevičius 12, Timas Lambrechtas ir Justinas Marcinkevičius po 8, Artūras Žagaras 7.

„Šiauliams“: Paulius Danusevičius 20, Donatas Sabeckis ir Kyle'as Mangas po 18, Bryce'as Douvier 9, Martynas Varnas ir Arminas Urbutis po 8.

Kėdainiečiai B grupėje turi po vieną pergalę ir pralaimėjimą. Tokia pat statistika ir "Šiaulių" sąskaitoje.

"Turime problemų dėl sudėties, likę devyni žaidėjai. Todėl tenka rizikuoti, antrojoje dalyje dėl pražangų buvau pasodinęs visus mažus krepšininkus, tad krito rezultatyvumas", - skundėsi "Šiaulių" vairininkas Antanas Sireika.

"Pirmoje rungtynių pusėje mes neatidirbome gynyboje, o antroje perėmėme iniciatyvą. Pridėjome agresyvumo, atletiškumo. Jei neleidi lengvai įeiti į baudos aikštelę, pastatyti užtvarą, perėmi ir kontrolę. Pabaigoje nulėmė ir sėkmė“, - sakė Gediminas Petrauskas.

Anot jo, kėdainiečiai pergale negalės mėgautis ilgai, nes mažiau nei po 48 valandų jų laukia LKL mūšis Palangoje su Gargždų krepšininkais.