Dar kartą „Real“ sutriuškinusi „Anadolu Efes“ – per žingsnį nuo finalo ketverto | kl.lt

DAR KARTĄ „REAL“ SUTRIUŠKINUSI „ANADOLU EFES“ – PER ŽINGSNĮ NUO FINALO KETVERTO

• 0

Walteris Tavaresas nerungtyniavo antrajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos susitikime, o be pagrindinio centro likusi Madrido „Real“ atsidūrė ant prarajos krašto.

Nuo pirmojo kėlinio sąlygas aikštėje diktuoti pradėjusi Stambulo „Anadolu Efes“ savo aikštėje 91:68 (22:13, 22:19, 21:13, 26:23) sutriuškino „Karališkąjį“ klubą ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

Trečiosios ir galbūt paskutinės serijos rungtynės įvyks antradienį Madride 20 valandą.

Šeimininkai jau per pirmąją mačo dalį susikrovė dviženklį pranašumą (44:32), o trečiąjį ketvirtį pradėjo atkarpa 17:6 ir išsprendė rungtynių likimą – 61:38.

Šioje dvikovoje ant parketo pasirodė 41-erių „Real“ legenda Felipe Reyesas, kuris tapo vyriausiu žaidėju Eurolygoje, pataikiusiu metimą iš žaidimo šiame amžiuje. Aukštaūgis iš viso per 8 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose tradiciškai spindėjo Vasilije Micičiaus ir Shane'o Larkino tandemas.

Serbas nugalėtojams per 28 minutes pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 5/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

Tuo metu Larkinas per 33 minutes pasižymėjo 21 tašku (3/7 dvit., 3/5 trit., 6/8 baud.), 5 rezultatyviais perdavimais, 2 klaidomis, 7 išprovokuotomis pražangomis ir 21 naudingumo balu.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23 (4/5 dvit., 5/5 trit., 26 naud.), Shane'as Larkinas 21 (3/7 dvit., 3/5 trit., 6/8 baud., 5 rez. perd., 21 naud.), Rodrigue'as Beaubois 11 (4/7 dvit., 6 rez. perd.), Adrienas Moermanas 9.

„Real“: Trey Thompkinsas 17 (4/5 dvit., 2/5 trit.), Rudy Fernandezas 11 (2/6 trit., 3 per. kam.), Usmanas Garuba 9 (4/4 dvit., 6 atk. kam.), Tristanas Vukčevičius 7.