Draugiško turnyro Valensijoje finale – šeimininkų komandos triumfas | kl.lt

DRAUGIŠKO TURNYRO VALENSIJOJE FINALE – ŠEIMININKŲ KOMANDOS TRIUMFAS

• 0

Draugiško Eurolygos „WE‘RE BACK“ turnyro trofėjus lieka Ispanijoje.

Finalo rungtynes namuose žaidusi „Valencia“ ekipa 77:66 (29:15, 17:21, 14:14, 17:16) pranoko Vilerbano ASVEL krepšininkus.

ASVEL ekipa į lemiamą šturmą kilo ketvirtajame kėlinyje. Moustapha Fallas realizavo dvitaškį, o neilgai trukus pridėjo taškus su pražanga ir Prancūzijos ekipos deficitas sumenko iki 5 taškų (65:70).

Vis tik Guillemas Vivesas atseikėjo tritaškį, po dvitaškį pridėjo Louisas Labeyrie bei Nikola Kaliničius ir dviženklę persvarą susigrąžinusi „Valencia“ užsitikrino pergalę (72:62).

Sėkmingai mačą pradėjusi „Valencia“ surengė spurtą dar pirmajame kėlinyje. G. Vivesas realizavo baudas, Mike‘as Tobey smeigė du tritaškius paeiliui, o šeimininkai laimėjo atkarpą 14:5 bei susikrovė 14 taškų persvarą – 29:15.

Po to rungtynės klostėsi gan apylygiai, tačiau ASVEL sugebėjo atsitiesti ketvirtajame kėlinyje ir taip sugrąžinti intrigą.

„Valencia“ ekipą į pergalę vedęs Bojanas Dubljevičius per 22 minutes pelnė 14 taškų (6/7 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

ASVEL gretose geriausiai pasirodė Williamas Howardas, kuris įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 1/5 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

ASVEL: Antoine‘as Diotas (2/4 trit.) ir Williamas Howardas (1/5 trit.) po 11, Davidas Lighty 10.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 14 (6/7 dvit.), Mike‘as Tobey 13 (3/4 trit.), Joanas Sastre 11 (4/5 dvit.).