Dvigubą dublį surinkęs D. Sabonis – rezultatyviausias mačo žaidėjas | kl.lt

DVIGUBĄ DUBLĮ SURINKĘS D. SABONIS – REZULTATYVIAUSIAS MAČO ŽAIDĖJAS

• 0

Domantas Sabonis trečiose sezono rungtynėse atsidarė nuo tritaškio linijos bei užfiksavo dar vieną solidų dvigubą dublį, tačiau jo komandą tai mažai gelbėjo.

Indianos „Pacers“ (0-3) svečiuose 94:96 (25:33, 28:26, 18:19, 23:18) nusileido Detroito „Pistons“ (2-2) ir toliau lieka be pergalių.

D. Sabonis per 39 minutes pelnė 21 tašką (7/16 dvit., 1/2 trit., 4/5 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Pacers“ ketvirtajame kėlinyje atsiliko 8 taškais, tačiau Sabonis pelnė taškus su pražanga, dvitaškį pridėjo Malcolmas Brogdonas ir ketvirčio viduryje svečių deficitas sumenko iki taško (85:86).

Galų gale, iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms, T.J. Warrenas pasižymėjo iš vidutinio nuotolio ir persvėrė rezultatą – 91:90. Likus maždaug pusantros minutės, tas pats T.J. Warrenas smeigė tritaškį ir „Pacers“ jau turėjo 4 taškų persvarą (94:90).

Vis tik jau kitoje atakoje tritaškį smeigė Luke‘as Kennardas, o likus 28,3 sekundės, Derrickas Rose‘as atliko reidą krepšio link bei išvedė į priekį „Pistons“ – 95:94.

Po paprašytos minutės pertraukėlės M. Brogdonas nepataikė iš toli, bet Sabonis sugriebė kamuolį puolime. Vis tik T.J. Warreno tolimas šūvis taip pat nepasiekė tikslo. Kitoje aikštelės pusėje L. Kennardas pridėjo vieną baudos metimą, o T.J. Warreno dvitaškis vėl buvo netikslus ir finalinė sirena paskelbė „Pistons“ triumfą (96:94).

„Pistons“: Christianas Woodas 19 (5/7 dvit., 12 atk. kam.), Andre Drummondas 18 (8/14 dvit., 18 atk. kam.), Luke‘as Kennardas 14 (3/6 trit.), Bruce‘as Brownas 11 (3/3 trit.), Derrickas Rose‘as 10 (4/16 dvit.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (7/16 dvit., 14 atk. kam.), T.J. Warrenas 19 (8/19 dvit.), Mylesas Turneris 16 (6/8 dvit.), Malcolmas Brogdonas 15 (4/11 dvit., 11 rez. perd., 8 atk. kam.).