E. Ulanovas prieš būsimą „Žalgirio“ dvikovą: laukia rimtas iššūkis | kl.lt

E. ULANOVAS PRIEŠ BŪSIMĄ „ŽALGIRIO“ DVIKOVĄ: LAUKIA RIMTAS IŠŠŪKIS

  • 0

Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atvyko į Prancūziją ir vakare Vilerbano mieste surengė treniruotę jau senokai lankytoje „Astroballe“ arenoje. Čia ketvirtadienį vakare laukia dvikova su į Eurolygą šiemet sugrįžusia vietos ASVEL komanda.

Prieš rungtynes su „Žalgiris TV“ komanda mintimis dalijosi komandos puolėjas Edgaras Ulanovas. Žaidėjas visų pirma išskyrė varžovų fizines galimybes.

„Tai atletiška ir fiziška komanda, kuri ypač gerai žaidžia namuose. Šiemet žaisdami namuose jie pasigavo eilę gerų varžovų, tad laukia rimtas iššūkis. Jų fiziškumas, atletiškumas ir energija žaidžiant namuose yra svarbiausi dalykai. Būtent tai akcentuojame, tą sako ir video medžiaga.

Visų pirma, reikia išlyginti energijos lygį, neduoti jiems lengvai eiti į derinius. Aišku, jie taip pat mums neleis, todėl reikės viską puikiai paruošti“, – kalbėjo E. Ulanovas.

Pirmasis komandų susitikimas Kaune baigėsi „Žalgirio“ pergale rezultatu 70:56, tačiau, pasak E. Ulanovo, tai nieko nereiškia ir reikėtų apie tai negalvoti.

„Nemanau, kad reikėtų kažką pasiimti, nes tai jau praeitis. Nemanau, kad tai kažką reiškia. Varžovas žino, kad pralaimėjo, todėl norės pasiekti revanšą. Reikėtų viską pamiršti ir pradėti iš naujo. Tada dar nežaidė keli žaidėjai, dabar jie jau sveiki, nors jų braižas yra išlikęs labai panašus“, – svarstė kaunietis.

ASVEL komanda šių metų Eurolygoje iškovojo 8 pergales ir net 7 iš jų pasiekė namų arenoje, kurioje krito ir ne viena pajėgi ekipa. Beje, Eurolygos rungtynių prieš šią komandą išvykoje nėra laimėję ir žalgiriečiai. Čia patirti pralaimėjimai 2004 ir 2009 metais.

„Matosi, kad kai kurie žaidėjai geriau jaučiasi prie savų sirgalių. Ypač, jei pasiseka rungtynių pradžioje, sukrenta pirmieji metimai, tada jie užsiaugina sparnus“, – teigė E. Ulanovas.

ASVEL ir „Žalgirio“ dvikova Vilerbane prasidės 21.45 val., Lietuvos laiku.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS