FIBA Europos taurėje – pergalingi lietuvių pasirodymai | kl.lt

FIBA EUROPOS TAURĖJE – PERGALINGI LIETUVIŲ PASIRODYMAI

• 0

FIBA Europos taurėje Martyno Sajaus atstovaujama Bairoto „Medi“ (5-1) namuose 83:79 (24:21, 22:17, 20:28, 15:13) nugalėjo Kapfenbergo „Bulls“ (1-5) krepšininkus.

Įtemptose taškas į tašką rungtynėse likus minutei lietuviui teko stoti prie baudų metimų linijos. M. Sajaus vienas baudos metimas skriejo pro šalį, bet pataikyto antrojo metimo užteko, kad rezultatas išsilygintų (79:79).

Kitoje atakoje svečiai prametė, o dvitaškį, likus 26 sekundėms, realizavęs Cameronas Wellsas išvedė „Medi“ į priekį (81:79).

„Bulls“ dar turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau Kareemo Jamaro tritaškis buvo netikslus, o svečių šansus galutinai palaidojo nesportinė Dejano Cigojos pražanga.

M. Sajus per 15 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, kartą prasižengė, blokavo 2 metimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Arūno Mikalausko ir Einaro Tubučio atstovaujama Leideno „Zorg en Zekerheid“ (2-2) komanda FIBA Europos taurėje taip pat pasiekė pergalę.

Lietuvių ekipa svečiuose 92:83 (21:16, 21:12, 21:24, 29:31) nugalėjo Salonikų „Iraklis“ (0-4) krepšininkus.

A. Mikalauskas per 29 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

E. Tubutis per 32 minutes surinko 9 taškus (3/4 dvit., 1/3 trit., 0/2 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 15 naudingumo balų.