G. Masiulio šou išgelbėjo „Neptūno“ kailį Pasvalyje | kl.lt

G. MASIULIO ŠOU IŠGELBĖJO „NEPTŪNO“ KAILĮ PASVALYJE

• 0

Gytis Masiulis vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 10 taškų, pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą ir ištempė Klaipėdos „Neptūno“ (21-7) pergalę.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 85:75 (18:24, 30:23, 16:19, 21:9) patiesė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (16-12) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Yannickas Franke smeigė tritaškį su pražangą ir atitolino šeimininkus per 6 taškus (75:69). Vis tik dvitaškį pataikė Deividas Gailius, Gytis Masiulis realizavo baudas, o netrukus pasileido į greitą puolimą ir įkrovęs iš viršaus persvėrė rezultatą – 76:75.

Pasvaliečiai ir vėl nesugebėjo užpulti, o kitoje aikštelės pusėje taškus pelnė Lorenzo Williamsas. Po šio epizodo „Neptūnas“ dar kartą apsigynė, o neilgai trukus Masiulis švystelėjo tolimą šūvį ir prieš prasidedant paskutinei mačo minutei, uostamiesčio klubas pirmavo 81:75.

Per likusį laiką šeimininkai atsitiesti nebesugebėjo ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu. Pasvaliečiai paskutiniuosius savo taškus pelnė, kuomet iki susitikimo pabaigos buvo likusios daugiau nei 5 minutės.

G. Masiulis iš viso pelnė 21 tašką (7/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo ir surinko 22 naudingumo balus. Puolėjas prieš tai tiek pat taškų buvo įmetęs rungtynėse su „Šiauliais“.

„Pieno žvaigždės“: Jay Threattas 22 (3/6 trit.), Yannickas Franke 20 (4/7 trit.), Žygimantas Skučas 10 (3/3 dvit., 0/4 trit.).

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 21 (7/10 dvit.), Deividas Gailius 15 (5/6 metimų), Tomas Delininkaitis 13 (3/5 trit.).