Galingai atsitiesęs „Rytas“ nusileido VEF krepšininkams | kl.lt

GALINGAI ATSITIESĘS „RYTAS“ NUSILEIDO VEF KREPŠININKAMS

• 0

Vilniaus „Rytas“ (1-2) patyrė antrąjį pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje. Donaldo Kairio auklėtiniai namuose 81:85 (12:28, 33:14, 18:18, 18:25) krito prieš Rygos VEF (2-1) krepšininkus.

Likus 3 minutėms Augustas Marčiulionis dvitaškiu sumažino skirtumą iki 2 taškų (73:75), tačiau svečiai atsakė atkarpa 5:1 ir po Kyle'o Allmano dvitaškio nutolo per du metimus (80:74).

Sostinės krepšininkai dar bandė kabintis ir po Dovio Bičkauskio baudų likus minutei priartėjo iki 4 taškų (77:81), tačiau netrukus Kristeris Zorikas pelnė 4 taškus paeiliui ir Rygos krepšininkai šventė pergalę.

„Ryto“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo kovingai rungtyniavęs Gytis Radzevičius, kuris per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/4 dvit., 1/1 trit. 1/1 baud.), puolime atkovojo 6 bei prarado 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 21 naudingumo balą.

Svarų indėlį taip pat įnešė ir solidžią kovą pademonstravo pusantros valandos prieš rungtynes Lietuvoje nusileidęs Maurice'as Ndouras. Aukštaūgis per 29 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 5 bei prarado 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 8 naudingumo balus.

Vilniečių gretose nerungtyniavo Rokas Gustys (peties trauma), Ryanas Boatrightas (koronavirusas), Arnas Butkevičius (piršto) trauma. Su apranga sėdėjo bet ant parketo nežengė Andrew Goudelockas.

„Rytas“: Martynas Echodas 20 (6 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 15 (7 rez. perd.), Gytis Radzevičius 12 (7 atk. kam.), Kristjanas Kitsingas 11, Maurice'as Ndouras (5 atk. kam.) ir Dovis Bičkauskis po 9, Mindaugas Girdžiūnas 5.

VEF: Michale'as Kyseris 18 (8/11 dvit., 9 atk. kam.), Kyle'as Allmanas 17 (9 rez. perd., 6 kl.), Alexanderis Madsenas 14 (5 praž.), Artis Ate 11, Kristeris Zorikas 9, Isaiahas Piinero 8.