Geležinę gynybą pademonstravęs „Lietuvos rytas“ nepasigailėjo „Juventus“ | kl.lt

GELEŽINĘ GYNYBĄ PADEMONSTRAVĘS „LIETUVOS RYTAS“ NEPASIGAILĖJO „JUVENTUS“

• 0

Sėkmingai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamąsias varžybas pradėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 97:64 neturėjo vargo su Utenos „Juventus“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Uteniškiai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Mindaugo Kupšo dėjimo pirmojo kėlinio viduryje „Juventus“ buvo priekyje 14:8, tačiau vilniečiai su kaupu atsigriebė antrajame ketvirtyje.

Rokas Giedratis ir Benas Madgenas pelnė po 5 taškus iš eilės, o po dar vieno Giedraičio tolimo metimo „Lietuvos ryto“ persvara jau buvo dviženklė (28:18).

Svečiai viso kėlinio metu sunkiai rinko taškus, o Mindaugas Girdžiūnas pataikė dar vieną tolimą metimą ir sostinės ekipa atitrūko dar labiau (33:20). „Juventus“ per pirmuosius du kėlinius buvo prametę visus tritaškius (0/11).

„Lietuvos rytas“ visus reikalus išsprendė po ilgosios pertraukos. Giedraitis smeigė dar vieną tritaškį, o į rungtynes sėkmingai įsiliejęs Loukas Mavrokefalidis surinko 7 taškus iš eilės ir vilniečiai susikrovę 20 taškų persvarą tapo nebepavejami (53:33).

Pačioje rungtynių pabaigoje traumą patyrė Dovis Bičkauskis. Koją susižeidęs gynėjas net neatliko baudos metimų.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 21 (5/7 trit.), Loukas Mavrokefalidis 16, Martynas Echodas 12, Mindaugas Girdžiūnas 10.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 18, Dino Pita 13, Karolis Guščikas, Anthony Irelandas ir Dovis Bičkauskis po 7.