Geriausiose M. Kuzminsko rungtynėse „Lokomotiv“ dramatiškai palaužė „Chimki“ | kl.lt

GERIAUSIOSE M. KUZMINSKO RUNGTYNĖSE „LOKOMOTIV“ DRAMATIŠKAI PALAUŽĖ „CHIMKI“

• 0

Nigelas Williamsas-Gossas paskutinę sekundę dvitaškiu išplėšė pergalę lietuvių vedamai Krasnodaro „Lokomotiv“ (10-6) komandai, kuri VTB Vieningosios lygos mače svečiuose 92:90 (28:19, 22:18, 17:23, 25:30) įveikė Maskvos srities „Chimki“ (6-7).

Nugalėtojų gretose Mindaugas Kuzminskas sužaidė geriausias savo rungtynes Vieningoje lygoje. Jis per 37 minutes pelnė 24 taškus (7/9 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, sykį prasižengė ir surinko 34 naudingumo balus.

Kuzminskas užfiksavo asmeninį naudingumo balų rekordą Vieningoje lygoje ir pakartojo geriausią rezultatyvumo rezultatą.

Iki tol puolėjas daugiausiai buvo surinkęs 25 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis per 32 minutes pelnė 5 taškus (0/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atliko net 15 rezultatyvių perdavimų ir pagal šį rodiklį rungtynėse buvo nepralenkiamas.

Be to, 14 naudingumo balų surinkęs Kalnietis likus 13,3 sek. smeigė tritaškį ir „Lokomotiv“ suteikė 3 taškų persvarą (90:87).

Į tai Sergejus Monia atsakė tuo pačiu ir rezultatą išlygino, o tašką rungtynėse padėjo paskutinę sekundę dvitaškį įmetęs Nigelas Williamsas-Gossas.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 27 (4/7 dvit., 4/12 trit., 7/7 baudų, 10 rez. perd.), Jordanas Mickey 20, Sergejus Monia 12 (4/6 trit.), Janis Timma 10.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 24 (8 atk. kam., 34 naud. bal.), Kevinas Hervey 21 (8 atk. kam.), Drew Gordonas 12 (9 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas ir Willas Cummingsas po 11.