A. Gudaitis ir E. Bendžius nežais Europos krepšinio čempionate | kl.lt

A. GUDAITIS IR E. BENDŽIUS NEŽAIS EUROPOS KREPŠINIO ČEMPIONATE

Kazys Maksvytis po pasaulio čempionato atrankos lango pranešė apie dar du žaidėjus, kurie informavo, jog nežais Europos čempionate.

Tai – vidurio puolėjas Artūras Gudaitis ir puolėjas Eimantas Bendžius. Anksčiau Maksvytis buvo atskleidęs, kad Europos čempionate nebus ir Edgaro Ulanovo.

„Gudaitis sakė, nori grįžti į formą, nori pailsėti, nori išsigydyti traumas. Daugiau – Bendžius. Aišku, dar klausimas, turbūt būtų turėjęs didesnę konkurenciją prieš patekimą (į Europos čempionato dvyliktuką – aut. past.). Bendžius sakė, kad ateina nauja karta, paprašė šią vasarą skirti poilsiui“, – po pralaimėjimo čekams kalbėjo Maksvytis.

Gudaitis pirmadienį Klaipėdoje iš „Švyturio“ arenos tribūnos stebėjo rinktinės rungtynes su Čekija, kurios mūsiškių buvo pralaimėtos 72:83.

Treneris taip pat nežino, ar rinktinėje bus Donatas Motiejūnas. Specialistas su Motiejūnu yra suplanavęs susitikimą artimiausiu metu.

Maksvytis dar kartą patvirtino, kad antroje vasaros stovykloje tikrai bus Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis. Rinktinės treneris atskleidė, kad jiedu, pagal NBA taisykles, atvyks iki Europos čempionato likus 28 dienos.

Rinktinė į stovyklą rinksis liepos 25 dieną, o Europos čempionatas startuos rugsėjo 1-ąją. JV ir Sabonis prie rinktinės turėtų prisijungti rugpjūčio 4-ąją.

Maksvytis taip pat įvardijo krepšininkų skaičių, kurie iš šio lango rinktinės gali patekti į kitą.

„Nemažai, manau, kad pusė gal nepateks, bet 6-7 žaidėjai bus ne tik kitame lange, bet ir galutinėje sudėtyje“, – sakė Maksvytis.

Pats treneris iki kito lango turi lygiai tris savaites poilsio. Koks šio laikotarpio planas?

„Pats pirmas planas bus pasiruošti sudėtį kitam langui, – teigė strategas. – Kaip jau prasitariau, lango pradžioje, liepos 25 dieną, negalės dalyvauti mūsų lyderiai, todėl teks pasikviesti didesnį skaičių kandidatų, kad vyktų geras procesas. Be abejo, bus Kauno „Žalgirio“ komplektacijos klausimai, planuoju savaitę išvykti pailsėti į užsienį.“

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

vilius

Maksvytis kaip Žalgirio ir rinktines treneris atrodo silpnai,iki Kazlausko ar Šaro jam labai toli,,maždaug Adomaičio lygis,Sireika ar Kurtinaitis butu geresni

SUSIJUSIOS NAUJIENOS