„Heat“ naujoko šėlsmas ir žingsnis iki finalo | kl.lt

„HEAT“ NAUJOKO ŠĖLSMAS IR ŽINGSNIS IKI FINALO

• 0

„Miami Heat“ naujokas Tyleris Herro surengė nuostabų pasirodymą ir dar per žingsnį priartino Floridos komandą prie NBA superfinalo.

Orlande vykstančiame Rytų konferencijos finale „Heat“ 112:109 (24:23, 26:21, 27:32, 35:33) pranoko „Boston Celtics“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

20-etis T. Herro šioje dvikovoje per 35 ant parketo praleistas minut es surinko 37 taškus (9/11 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei tik kartą suklydo.

Jam tai buvo kol kas geriausias mačas NBA. Įdomu tai, kad tokio įspūdingo pasirodymo T.Herro nebuvo niekada surengęs ir studentų NCAA pirmenybėse, kur atstovavo „Kentucky Wildcats“ ekipai.

Po pergalingos dvikovos 13-ajam „Heat“ šaukimui priklauso ir vienas klubo rekordas: dar nė vienas Majamio ekipos naujokas atkrintamosiose nebuvo pasiekęs 30 taškų žymos.

Gana lygiose rungtynėse „Heat“ beveik visą laiką buvo priekyje, o trečiajame kėlinyje netgi pirmavo rekordine 12 taškų persvara. Lemiamą kirtį Erico Spoelstros vyrai sudavė paskutinėje mačo dalyje, kai laimėjo atkarpą 11:2 ir nutolo aštuoniais taškais (95:87).

Bostonas dar bandė gelbėtis ir paskutinėmis sekundėmis tritaškiais buvo sumažinęs atsilikimą iki 2 taškų, bet baudas mesdami „Heat“ krepšininkai neklydo ir pergalė iš rankų neišsprūdo.

Penktos ir galbūt lemiamos serijos rungtynės vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

„Heat“: Tyleris Herro 37, Jimmy Butleris 24 (9 atk. kam.), Goranas Dragičius 22, Bamas Adebayo 20 (12 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 28 (9 atk. kam., 6 kld.), Jaylenas Brownas 21 (9 atk. kam.), Kemba Walkeris 20, Gordonas Haywardas 14, Marcusas Smartas 10 (11 rez. perd.).