Į rikiuotę sugrįžęs R. Giedraitis – tarp ALBA pergalės kalvių | kl.lt

Į RIKIUOTĘ SUGRĮŽĘS R. GIEDRAITIS – TARP ALBA PERGALĖS KALVIŲ

• 0

Pirmąsias atnaujinto Vokietijos čempionato rungtynes praleidęs Rokas Giedraitis ant parketo grįžo antrosiose ir svariai prisidėjo prie Berlyno ALBA (2-0) pergalės.

Itin rezultatyviose B grupės rungtynėse ALBA 98:91 (27:27, 28:29, 20:16, 23:19) palaužė Bambergo „Brose“ (0-1) krepšininkus.

Tarp rezultatyviausių komandos žaidėjų buvęs R. Giedraitis per 25 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Iki rungtynių pabaigos likus puspenktos minutės, rezultatas dar buvo lygus (85:85), tačiau du Marcuso Erikssono tritaškiai paeiliui pasiuntė „Brose“ krepšininkus į nokdauną – 91:85.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Landry Nnoko pelnė 15 taškų (5/7 dvit., 5/7 baud.), 14 pridėjo Kennethas Ogbe, 13 – M. Erikssonas, 11 – Luke'as Sikma (7 atk. kam.), 10 – Peytonas Siva (6 rez. perd.).

„Brose“ ekipoje išsiskyrė 20 taškų (4/5 dvit., 4/7 trit.) surinkęs Jordanas Crawfordas, 16 įmetė Eliasas Harrisas, 13 – Retinas Obasohanas.

Artimiausias rungtynes ALBA žais šeštadienį su Rastos VECHTA (0-1).