Įspūdinga: E. Žabas Tartu komandai pelnė net 42 taškus | kl.lt

ĮSPŪDINGA: E. ŽABAS TARTU KOMANDAI PELNĖ NET 42 TAŠKUS

• 0

Pirmuoju Estijos vyrų krepšinio čempionato pusfinalio dalyviu tapo antrą vietą reguliariajame sezone užėmęs Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ klubas, ketvirtadienį trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 107:73 (30:18, 23:16, 17:18, 37:21) sutriuškinęs septintojoje pozicijoje likusią Talino TTÜ KK ekipą ir laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3-0.

Pirmąsias rungtynes savo aikštėje Tartu krepšininkai laimėjo 103:58, o antrąsias svečiuose – 100:82.

Net 42 taškus nugalėtojams pelnė Evaldas Žabas. Per 33 aikštelėje praleistas minutes lietuvis pataikė 5 tritaškius iš 8, 11 dvitaškių iš 16 bei realizavo 5 baudų metimus iš 7. Be to jis atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovų metimą, tris sykius suklydo ir kartą prasižengė.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Gertas Dorbekas, 17 – Karolis Petrukonis, kuris per 32 minutes (32:05) pataikė 2 tritaškius iš 3, 3 dvitaškius iš 6 bei visus 5 baudų metimus. Jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir po 2 sykius suklydo bei prasižengė.

24 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Kristjanas Kistingas, 18 – Raitas-Riivo Laane, 10 – Toomas Raadikas.