Išretėjusi „Wolves“ sunkiai laimėjo prieš „Pieno žvaigždes“ | kl.lt

IŠRETĖJUSI „WOLVES“ SUNKIAI LAIMĖJO PRIEŠ „PIENO ŽVAIGŽDES“

• 0
  1. Vilniaus „Wolves“ (9-1) komanda vertėsi trumpoka rotacija, bet tai nesutrukdė pasiekti penktosios pergalės iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai svečiuose 91:88 (19:16, 25:23, 25:27, 22:21) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-7).

„Wolves“ komandai nepadėjo čiurnos traumą besigydantis Rasheedas Sulaimonas, nugaros problemų turintis Eigirdas Žukauskas ir susirgęs Vaidas Kariniauskas. Vis dar ant parketo laukiamas Jeffas Tayloras.

„Wolves“ komanda po Vitalijaus Kozio metimo pirmavo 11:6, tačiau iš persvaros greitai nieko neliko, kai pataikė Kadeemas Jackas bei Simas Jarumbauskas – 10:11. Tuo tarpu DeAnte Johnsonas baudos metimu lygino rezultatą, nors galėjo jį net persverti – 11:11. Gana lygiai kėlinys klostėsi ir toliau, bet jam pasibaigus „vilkai“ pirmavo 19:16.

Vilniečių bandymai pabėgti buvo atremti, o Martyno Arlausko tritaškis išvedė į priekį „Pieno žvaigždes“ – 24:22. Nors svečiai bandė susigrąžinti iniciatyvą, tai sustabdė dar vienas tolimas metimas – šįkart jo autoriumi tapo Brandonas Tabbas – 31:29.

Mačui įpusėjus vilniečiai turėjo trapų pranašumą (44:40), o trečią ketvirtį tritaškiu atidavė V.Kozys – 47:40. Svečiai galėjo perlaužti rungtynes, bet pasvališkiai iškart reagavo – lygybė grįžo – 53:53. Taikliais tritaškiais apsikeitė Kristupas Žemaitis ir B.Tabbas, Pasvalio komandos suolui skirta buvo techninė pražanga, o prieš paskutinį ketvirtį „Wolves“ pirmavo 69:67.

Po Tre‘shawno Thurmano dvitaškių „vilkai“ kiek tolo (78:73), tuo tarpu V.Kozys pridėjo dar vieną svarbų metimą – 82:75. Liko žaisti tik pustrečios minutės, tad Aurimas Jasilionis prašė pertraukėlės. Kai atrodė, kad „Wolves“ artėja pergalės link, J.Watsonas sklaidė tokias mintis – 80:84. Sekė šeimininkų klaida lemiamu metu, tad jų šansai po truputį menko, varžovams realizuojant baudas.

Viltį įžiebti bandė B.Tabbas, pataikęs du tritaškius (88:89), kai liko 15 sek. Tuo tarpu K.Žemaičio baudos tikslo nesiekė, tad šansą pasvaliečiai turėjo. T.Thurmano nervai buvo stabilesni (91:88), o B.Tabbas pratęsimo nebeišplėšė.