J. Lauvergne'as: daugelis mus nurašė ir galvojo, kad būsime dugne | kl.lt

J. LAUVERGNE'AS: DAUGELIS MUS NURAŠĖ IR GALVOJO, KAD BŪSIME DUGNE

  • 0

Kauno „Žalgirio“ tinklalaidė #ŽalgirisOnAir artėja prie keturiasdešimtojo epizodo, o naujausioje tinklalaidėje apsilankė komandos vidurio puolėjas Joffrey Lauvergne'as.

39-ajame epizode aukštaūgį anglų kalba beveik valandą vykusiame pokalbyje kamantinėjo tinklalaidės vedėjas Rytis Kazlauskas.

Pokalbis „Žalgirio“ arenoje esančioje studijoje prasidėjo nuo prancūzo pomėgių – knygų ir istorijos. Nors lietuviškai knygų žalgirietis tikrai neskaito, su mūsų šalies istorija yra gana gerai susipažinęs.

„Prancūzų kalba skaičiau knygą apie 1000 Lietuvos istorijos metų. Viskas ten prasidėjo praktiškai nuo Mindaugo. Buvo keli puslapiai apie tai, kas vyko anksčiau, bet vėliau kalba pasisuko apie visus kunigaikščius ir artėjo iki šių dienų. Buvo išties įdomu. Kadangi į Kauną atvykau gerokai prieš prasidedant sezonui, pasidariau turą po Lietuvą ir aplankiau Palangą, Nidą, Trakus bei Vilnių“, – savo žinias demonstravo krepšininkas.

Vienus iš geriausių savo karjeros metų pašnekovas praleido Belgrado „Partizan“ klube, kuriame tuo metu žaidė daugybė jaunų, o šiuo metu aukščiausiame lygyje puikiai rungtyniaujančių žaidėjų. Įdomių faktų J. Lauvergne'as atskleidė apie tuometinį komandos trenerį Duško Vujoševičių.

„Jis paprašydavo žaidėjų namų raktų tam, kad patikrintų, ar jie nesilinksmina, ar neina į barus. Vis tik galvoju, kad jis buvo teisingas, nes jauname amžiuje labai lengva pamesti galvą“, – pasakojo su „Žalgiriu“ sutartį pratęsęs atletas.

Prieš atvykdamas į Kauną centras apie Lietuvos čempionus nemažai žinojo iš savo puikaus bičiulio Leo Westermanno, tačiau „Žalgirio“ klubas prancūzą žavėjo ir dėl pasiekimų.

„Žinoma, daug žinojau iš Leo, bet aš taip pat visada seku ir domiuosi tomis komandomis, kurios pasiekia tokį lygį, kurio niekas nesitiki. Finalinis ketvertas, atkrintamosios – niekas to nesitikėjo. Dabar jau praėjo pusė sezono ir aš tikrai didžiuojuosi mūsų pasiekimais, nes daugelis mus nurašė ir galvojo, kad būsime dugne, o mes esame tai septinti, tai aštunti, devinti ar šešti“, – svarstė komandos draugų tiesiog JoJo vadinamas žalgirietis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS