J. Valančiūnas į aikštę grįžo su trenksmu | kl.lt

J. VALANČIŪNAS Į AIKŠTĘ GRĮŽO SU TRENKSMU

• 0

Du mačus dėl ligos praleidęs Jonas Valančiūnas sugrįžo skambiai, o jo vedamas „New Orleans Pelicans“ (13-22) namuose 108:104 (20:39, 28:19, 28:25, 32:21) nukovė „Cleveland Cavaliers“ (20-14).

Lietuvis ant parketo praleido 30 minučių ir pelnė 15 taškų (3/9 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Reikia pažymėti, kad JV tapo vienu pergalės kalvių ne tik dėl to, jog surinko eilinį savo dvigubą dublį.

Pačioje mačo pabaigoje aukštaūgis pademonstravo ir nervų tvirtumą, kai prasidėjus paskutinei minutei ir „Pelicans“ pirmaujant vos tašku (102:101), šaltakraujiškai sumetė abi baudas ir nulėmė šeimininkų pergalę.

Įdomu tai, kad šiame mače visa Naujojo Orleano ekipa demonstravo valią ir charakterį. Labai vangiai mačą pradėję „pelikanai“ pirmajame kėlinyje turėjo net 23 taškų deficitą, tačiau sugebėjo išlipti iš duobės ir grįžti į kovą dėl pergalės.

„Cavs“ pralaimėjimą dar labiau apkartino ir Ricky Rubio ketvirtajame kėlinyje patirta trauma. Besiverždamas link krepšio ispanas atsimušė į Devonte Grahamą ir suklupo. Aikštę jis paliko padedamas komandos draugų.

Iki tol gynėjas buvo spėjęs pelnyti 27 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Naujojo Orleano ekipa vertėsi be traumuotų Brandono Ingramo ir Josho Harto.

„Pelicans“: Herbertas Jonesas 26, Devonte Grahamas 18, Garrettas Temple'as 17, Jonas Valančiūnas 15 (10 atk. kam., 4 kld.), Gary Clarkas 12. „Cavaliers“: Ricky Rubio 27 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), Kevinas Love'as 24, Evanas Mobley 22, Lauri Markkanenas 14.