A. Jomantas atskleidė kadaise sulaukęs „Žalgirio“ pasiūlymo | kl.lt

A. JOMANTAS ATSKLEIDĖ KADAISE SULAUKĘS „ŽALGIRIO“ PASIŪLYMO

  • 2

Pernai už „Betsafe–LKL“ durų likusi Alytaus „Dzūkija“ naująjį sezoną pasitinka kovingomis nuotaikomis ir kupina ambicijų. Jas įgyvendinti padės į klubą po trejų metų sugrįžęs Artūras Jomantas.

„Buvo keletas argumentų, – priėmęs LKL TV kūrybinę grupę naujuose namuose sugrįžimo į Alytų motyvus dėstė Jomantas. – Tikrai tai nebuvo pinigai. Tai buvo Tomas Pačėsas ir treneris Urlepas.“

Pakeliui į treniruotę su LKL TV kūrybine grupe pokalbis pakrypo apie pirmą krepšininko automobilį.

„Buvo 18-ka, kai žaidžiau Mažeikiuose, turėjau „Audi 80“, – prisiminė Jomantas, kuriam dabar 33-eji. – Man automobilis yra priemonė ir nėra tikslo, kad būtų kuo galingesnė, gražesnė. Bet man patinka komfortas.“

Artūras vertinamas už savo gynybinius sugebėjimus ir kovotojo savybes. Jos, anot krepšininko, įgyjamos tik per sunkų darbą.

„Visada buvau juodo darbo šalininkas ir niekada nebijojau sunkiai dirbti. Galbūt tai paprastam žiūrovui mažiau pastebimas darbas aikštelėje“, – svarstė Jomantas, vykdamas į „Dzūkijos“ treniruotę.

Geriausiai žaidėją apibūdina Lietuvos krepšinio legenda, vienas iš „Dzūkijos“ trenerių štabo narių Valdemaras Chomičius.

„Žaidėjas-karys, kuris savo darbštumu, kovingumu gali parodyti pavyzdį ir užkurti kitus žaidėjus, – sakė Chomičius. – Aikštelėje kariauja, o gyvenime ramus, draugiškas, suprantantis, patariantis, padedantis žmogus. Man atrodo, tokios savybės, kokios yra gyvenime ir aikštelėje, krepšininkui labai reikalingos.“

Jomantas – komandos siela. Tai akivaizdu vos apsilankius „Dzūkijos“ rūbinėje.

„O, Kauno „Žalgiris“, gerai“, – eidamas „Dzūkijos“ naujoko, „Žalgirio“ skolinto Mato Jogėlo link sveikinosi Jomantas.

Jis negaili patarimų jauniems, dar tik aukštumų siekiantiems krepšininkams. Tokiems, koks kažkada buvo pats žengdamas pirmuosius karjeros žingsnius.

Jomantas taip pat atskleidė, jog parvykus iš ne itin nusisekusio etapo JAV, ankstyvoje karjeros stadijoje po sėkmingo sezono Mažeikių „Naftos“ komandoje juo domėjosi Lietuvos grandai.

„Grįžau iš Amerikos, grįžau mokytis vėl į 12-ą klasę ir Mažeikių komandą, – pasakojo Jomantas. – Tas sezonas susiklostė asmeniškai labai labai neblogai ir tada atsirado dėmesys. Gavosi taip, jog vienu metu domėjosi ir „Rytas“, Kauno „Žalgiris“. Iš šitų dviejų komandų ir rinkausi.“

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Etik mat

Cia as pajuokavau,paskambinau jam,kad ranksluosciu padavinetu

Kaunas

Nu ir nepataikiai pasirinkimo ajajai

SUSIJUSIOS NAUJIENOS