„Juventus“ Panevėžyje tenkinosi KMT bronza | kl.lt

„JUVENTUS“ PANEVĖŽYJE TENKINOSI KMT BRONZA

• 0

Utenos „Juventus“ klubas iš Karaliaus Mindaugo taurės turnyro po ketverių metų pertraukos parveža bronzos medalius.

Žydrūno Urbono vadovaujama ekipa mažojo finalo pabaigoje 86:69 (21:11, 19:22, 25:18, 21:18) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“.

„Juventus” pirmąsyk trečiąją vietą šiame turnyre laimėjo 2017-aisiais, kai pranoko Prienų komandą. Už iškovotą prizinę vietą Utenos klubui atiteks 15 tūkst. eurų.

Klaipėdiečiai be KMT bronzos liko trečius metus iš eilės: prieš tai abusyk buvo nusileista Panevėžio „Lietkabeliui”. Ketvirtoji vieta uostamiesčio komandai garantavo 10 tūkst. eurų čekį.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Utenos ekipa į priekį apčiuopiama persvara išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kai po Vaido Kariniausko bloko Martynui Mažeikai ir taiklaus Martyno Gecevičiaus tritaškio įgavo devynių taškų persvarą. Kėlinį uteniškiai laimėjo 21:11.

Antrojo ketvirčio metu komandas skyrė jau 19 taškų ir atrodė, kad intrigos šioje dvikovoje „Neptūnui“ atgaivinti nebepavyks, tačiau reikalai netrukus apsivertė aukštyn kojomis. Klaipėdiečiai surengė spurtą 16:2 ir priartėjo iki 5 taškų, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 7 taškai (33:40).

„Juventus“ turėtą iniciatyvą susigrąžino trečiajame kėlinyje. Mindaugas Kupšas surinko 5 taškus iš eilės, Žygimantas Skučas realizavo baudas, Vaidotas Kariniauskas pridėjo dvitaškį ir uteniškiai vėl susikrovė dviženklę persvarą – 50:38.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Vytautas Šulskis smeigė tritaškį, Kariniauskas realizavo dar vieną metimą ir „Juventus“ pranašumas tapo triuškinamas – 82:60.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Kupšas per 23 minutes surinko 19 taškų (9/13 dvit., 1/1 baud.), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 blokus, 4 klaidas bei 22 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Džiugas Slavinskas 17, Matas Jogėla 12, Norbertas Giga 10 (3/6 trit.).

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 19 (8 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas

15 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Vytautas Šulskis 13, Žygimantas Skučas ir Bryantas Crawfordas – po 11.

Gairės: Juventus, Neptūnas, KMT