Karantinas Prancūzijoje: stabdomos kovos nacionaliniuose čempionatuose | kl.lt

KARANTINAS PRANCŪZIJOJE: STABDOMOS KOVOS NACIONALINIUOSE ČEMPIONATUOSE

  • 0

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas paskelbė antrą nacionalinį karantiną bent iki lapkričio pabaigos ir, nors krepšinis Europos mastu gali tęsti savo veiklą, Prancūzijoje daroma pertrauka.

LNB generalinis direktorius Michelis Mimranas per „Twitter“ paskelbė, kad lyga nusprendė atidėti visas Prancūzijos aukščiausiojo – „ProA“ ir antrojo pagal pajėgumą „ProB“ diviziono kovas, pradedant nuo penktadienio. Taip pat laukiama sprendimo dėl likusių rungtynių, kurios turi būti sužaistos lapkričio mėnesį.

Prancūzijos aukščiausioje lygoje (ProA) rungtyniaujančio „Elan Chalon“ klubo prezidentas Dominique'as Juillotas trečiadienį išsakė savo poziciją ir palaikė sprendimą laikinai nutraukti pirmenybes.

„Finansinė savižudybė yra tęsti žaidimą be gerbėjų arba kai tik 1000 jų įleidžiami į sporto salę“, – duodamas interviu „L’Equipe“ dienraščiui apie tuščias tribūnas kalbėjo D. Juillotas.

Lyga tikisi sužinoti išsamią informaciją apie galimą Prancūzijos valstybės finansinės pagalbos programą profesionaliam sportui, tačiau scenarijus, kad lapkričio mėnesį Prancūzijoje nacionaliniai čempionatai nevyks, yra daugiau negu tikėtinas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS