Karjeros rekordą pakartojęs D. Sabonis jau galėjo užuosti trigubo dublio kvapą | kl.lt

KARJEROS REKORDĄ PAKARTOJĘS D. SABONIS JAU GALĖJO UŽUOSTI TRIGUBO DUBLIO KVAPĄ

• 0

Domantas Sabonis ir toliau vaikosi pirmąjį karjeros trigubą dublį, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (22-13) namuose 116:124 (37:27, 27:35, 24:30, 28:32) nusileido „Denver Nuggets“ (24-10) klubui.

Lietuvis šiose rungtynėse per 38 minutes įmetė 18 taškų (8/12 dvit., 2/6 baud.), sugriebė 9 kamuolius, išskirstė 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir dusyk suklydo. Jam esant aikštėje, „Pacers“ varžovams nusileido 2 taškais.

Atlikdamas 9 rezultatyvius perdavimus, D.Sabonis pakartojo karjeros rekordą.

Be to, antrasyk karjeroje jis buvo taip arti pirmojo savo trigubo dublio. Panašią statistiką lietuvis užfiksavo ir 2018-ųjų lapkričio 20-ąją, kai prieš „Utah Jazz“ surinko 19 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame kėlinyje „Pacers“ aukštaūgis pasižymėjo ir dar vienu triuškinančiu dėjimu į krepšį.

Deja, toks sėkmingas D.Sabonio pasirodymas į pergalę prieš vienus Vakarų konferencijos lyderių „Pacers“ neatvedė.

Šeimininkai pirmajame kėlinyje dar turėjo 14 taškų pranašumą, bet iššvaistė jį antroje rungtynių atkarpoje, o po ilgosios pertraukos jau turėjo vytis svečius iš Denverio.

„Nuggets“ pirmąsyk kiek rimčiau atitrūko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai pirmavo 100:91. Nors „Pacers“ dar buvo priartėję, tačiau netikėtą lyderį atradę Kolorado valstijos krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą ir užbaigė susitikimą pergale.

Link jos „Nuggets“ vedė Michaelas Porteris. Praeityje viena ryškiausių JAV jaunųjų žvaigždžių laikytas, bet po sunkios traumos tik 14-uoju šaukimu 2018-ųjų naujokų biržoje pakviestas bei praėjusiame sezone nė vienerių rungtynių taip ir nesužaidęs puolėjas pelnė 25 taškus (9/9 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Pacers“: Jeremy Lambas 30 (5/5 trit., 7/7 baudos), Mylesas Turneris 21, T.J. Warrenas 20, Domantas Sabonis 18 (9 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Nuggets“: Michaelas Porteris 25 (9/9 dvit.), Jamalas Murray (7 rez. perd.) ir Nikola Jokičius (8/8 baudos, 7 atk. kam.) po 22, Willas Bartonas 16 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Gary Harrisas 12 (5 rez. perd.).