„Kibirkštis-MRU“ su G. Šulske priešakyje žengė į Baltijos lygos finalą | kl.lt

„KIBIRKŠTIS-MRU“ SU G. ŠULSKE PRIEŠAKYJE ŽENGĖ Į BALTIJOS LYGOS FINALĄ

• 0

Gabrielės Šulskės vedama Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ žengė į Baltijos lygos finalą.

Gitauto Kievino auklėtinės Jonavoje vykstančio finalo ketverto pusfinalyje 64:57 (16:12, 17:24, 16:5, 15:16) po atkaklios kovos įveikė Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjas.

Baltijos lygos finalų diena vyks sekmadienį. „Kibirkštis-MRU“ kovoje dėl čempionių trofėjaus žais su Rygos TTT ir Rygos Stradinio universiteto poros nugalėtojomis.

Rungtynės dėl trečios vietos sekmadienį Jonavoje startuos nuo 14 val., didysis finalas prasidės nuo 17 val.

„Kibirkšties-MRU“ krepšininkės iniciatyvą į savo rankas paėmė po ilgosios pertraukos, kurią pasitiko atsilikdamos 33:36.

Trečiajame kėlinyje vilnietės startavo atkarpa 16:3 ir įgijo dviženklę persvarą – 49:39.

Visgi tada „Neptūno“ žaidėjos smogė spurtu 11:4 ir priartėjo per tris taškus – 50:53.

G. Šulskės tritaškis padvigubino „Kibirkšties-MRU“ pranašumą iki 61:55, sostinės ekipa surinko dar tris taškus ir atitrūko 64:57.

G. Šulskė 17 iš 20 savo taškų sumetė iki ketvirtojo kėlinio, į kurį G. Kievino auklėtinės žengė pirmaudamos 49:41. Gynėja bendrai pataikė 5 iš 10 dvitaškių, 2 iš 4 tritaškių, 4 iš 4 baudų, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, 5 kartus suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

„Kibirkšties-MRU“ žaidėjos suklydo 24 kartus, kai „Neptūno“ atstovės – 13 sykių.

Uostamiesčio komandoje išsiskyrė Agnė Černeckytė, kurią dvikovos pabaigoje sustabdė kojos skausmai.

Gynėja pelnė 18 taškų (3/7 dvit., 3/7 trit., 3/6 baud.).

Ligita Tamutytė pataikė vos 1 metimą iš 13 ir įmetė 3 taškus, bet atkovojo 10 ir perėmė net 7 kamuolius. Dalia Donskichytė realizavo 2 metimus iš 11 ir pelnė 5 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 20 (5/10 dvit., 2/4 trit., 5 kld.), Justina Miknaitė 15 (2/5 trit., 5/5 baud., 8 atk. kam., 4 kld.), Gerda Raulušaitytė 9 (7 atk. kam.), Camille Droguet 8 (4/9 dvit., 7 atk. kam., 5 kld.).

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 18 (3/7 dvit., 3/7 trit.), Maisa Pereira Dias 12, Andra Gabalytė 10 (2/8 trit.).