KKML Veteranų „40+“ lygos čempionų titulą apgynė „TopSport“ žvaigždynas | kl.lt

KKML VETERANŲ „40+“ LYGOS ČEMPIONŲ TITULĄ APGYNĖ „TOPSPORT“ ŽVAIGŽDYNAS

Antradienį buvo žaidžiami Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) Veteranų „40+“ lygos finaliniai susitikimai. Rungtynėse dėl aukso medalių kovojo „TopSport“ (treneris Gintaras Staniulis) ir „Notomas“ (treneris Tomas Norkus), o dėl trečiosios vietos susitiko „Serksta-Lekėčiai“ (treneris Giedrius Serkevičius) bei „Grifonas“ (treneris Vitoldas Masalskis).

Aukso medalius iškovojo „TopSport“ komanda, kuri rungtynėse dėl pirmosios vietos 90:73 nugalėjo „Notomą“. Pirmajame ketvirtyje į priekį išsiveržė T.Norkaus vadovaujama ekipa (22:19), tačiau netrukus G.Staniulio treniruojama komanda užtikrintai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Antrąjį ir trečiąjį kėlinukus „TopSport“ laimėjo dviženkle persvara, tad sužaidus 30 minučių buvo priekyje 71:51. Susitikimo pabaigoje „Notomas“ šiek tiek sumažino atsilikimą, bet nuaidėjus finaliniai sirenai „TopSport“ šventė pergalę rezultatu 90:73.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vaidas Stiga – 20 taškų (9 atkovoti bei 5 perimti kamuoliai, 27 naudingumo balai), Rytis Vaičys ir Tomas Masiulis (11 atkovotų kamuolių, 28 naudingumo balai) – po 15, Dainius Staugaitis – 13, Vaidas Jurgilas – 11 (tritaškiai 3/6).

Pralaimėjusiems Giedrius Vartavičius pelnė 14 taškų (14 atkovotų kamuolių), Arūnas Šeferis – 12, Teisutis Kuzminskas – 10.

Bronzos medaliais pasipuošė „Grifonas“. Iki ilgosios pertraukos „Serksta-Lekėčiai“ dar bandė priešintis, bet trečiajį ketvirtį 30:8 laimėjus V.Masalskio diriguojamai komandai (77:48) susitikimo baigtis jau buvo aiški. Rungtynėms baigiantis „Grifono“ krepšininkai atsipalaidavo, tačiau iškovojo užtikrintą pergalę 91:72.

Trečiosios vietos laimėtojų ekipoje pirmaisiais smuikais griežė Darius Lukminas – 33 taškai (tritaškiai 7/14, 8 rezultatyvūs perdavimai, 30 naudingumo balų) bei Rolandas Matulis – 24 (10 atkovotų kamuolių, 25 naudingumo balai).

„Serksta-Lekėčiai“ komandoje Egidijus Jočiūnas įmetė 25, Aurimas Palšis – 14, Tomas Ilčiukas – 10 taškų.