Kova atkaklesnė, rezultatas – tas pats | kl.lt

KOVA ATKAKLESNĖ, REZULTATAS – TAS PATS

Jauniesiems Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkams pavyko primesti kovą svečiams iš Molėtų, tačiau išlaikyti persvaros prieš labiau patyrusį priešininką jie neįstengė.

Kauniečiai pralaimėjo antrą paeiliui akistatą su „Ežerūno“ komanda ir Nacionalinės krepšinio lygos (NKL-“Vikinglotto“) pirmenybėse nusmuko ant pajėgiausiųjų aštuntuko ribos.

Arvydo Gronskio auklėtiniai praėjusią savaitę baigė pirmąjį NKL čempionato ratą baigė pralaimėjimu Molėtuose 79:96, o savaitgalį mėgino atsigriebti savo salėje. Vis dėlto žalgiriečiams pavyko pirmauti tik pirmąjį ketvirtį 19:18. Vėliau jie pamažu paleido iniciatyvą, nors laikėsi greta priešininkų. Lemiamas lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kurį molėtiškiai laimėjo įtikinamai 27:20.

Iki finalinės sirenos likus daugiau nei trims minutėms svečiai pirmavo, bet dar buvo pasiekiami (73:68). Vis dėlto jų rezultatyviausias krepšininkas Rokas Jukonis pelnė keturis taškus paeiliui ir padėjo savo komandai atitrūkti iki 9 taškų (77:68).

Dubleriams vėl nesisekė sustabdyti „Ežerūno“ lyderio Igno Lukošiaus. Šis aukštaūgis įmetė ne tiek daug – tik 11 taškų, bet atakavo beveik šimtaprocenčiu taiklumu. Be to, jis atkovojo 10 kamuolių ir blokavo net 5 varžovų metimus. Šie rodikliai naudingiausiam NKL žaidėjui padėjo surinkti 31 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“ gretose labiausiai pasižymėjo: Karolis Babušis 15 (5 atk. kam.),  Erikas Venskus 14 (7 atk. kam.), Vitalijus Kozys 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Justinas Ramanauskas 7.

„Ežerūnui“ daugiausia taškų pelnė: Rokas Jukonis (7 atk. kam., 6 kld.) ir Dominykas Zupkauskas po 16, Justas Šukelis 14, Mantas Šerkšnas 13, Ignas Lukošius 11.

„Žalgiris-2“ po 15 turų turi 7 pergales ir su Joniškio „Delikatesu“ dalinasi 7-8 vietomis. „Ežerūnas“, turintis vienu laimėjimu daugiau, su Vilniaus „Perlu“ rikiuojasi 5 – 6 pozicijose. Kitame ture kauniečių laukia lengvesnis išbandymas – akistata namuose su 13-oje vietoje esančiais Palangos „Kuršiais“.