L. Ulecko vedami Lietuvos jaunučiai sutriuškino Graikijos krepšininkus | kl.lt

L. ULECKO VEDAMI LIETUVOS JAUNUČIAI SUTRIUŠKINO GRAIKIJOS KREPŠININKUS

• 0

Įspūdingai antrąjį kėlinį sužaidusi Luko Ulecko vedama Lietuvos rinktinė Kaune vykstančiame Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionate pratęsė pergalingą žygį.

Gedimino Petrausko auklėtiniai penktadienį sporto halėje 69:51 (17:13, 21:2, 21:18, 10:18) sutriuškino Graikijos šešiolikmečius ir pasiekė antrąją pergalę iš eilės.

Vienintele nepralaimėjusi komanda B grupėje likusi Lietuvos nacionaline ekipa pirmąjį etapą baigs šeštadienį rungtynėmis su Izraelio šešiolikmečius. Susitikimo pradžia – 16.45 val.

Kiek sėkmingiau rungtynes pradėję graikai pelnė pirmuosius taškus ir kurį laiką pirmavo (7:4). Tačiau tada Uleckas smeigė tris tritaškius ir inicijavo lietuvių spurtą, po kurio mūsiškiai pirmąjį kėlinį laimėjo 17:13.

Bet tuo Petrausko kariaunos šturmas nesibaigė. Puikiai antrajame kėlinyje gynyboje dirbę lietuviai į savo krepšį praleido vos du taškus, patys pelnė net 21 bei po pirmosios susitikimo dalies triuškinamai pirmavo (38:15).

Po ilgosios pertraukos Graikijos šešiolikmečiams Lietuvos rinktinės nustebinti nebepavyko. Mūsiškiai pratęsė dominavimą aikštėje ir prieš ketvirtąjį kėlinį, kuris teliko formalumu, vienu metu turėjo rekordinį – 27 taškų pranašumą (57:30).

Lietuvos rinktinė: Lukas Uleckas 18, Tomas Balčiūnas 9 (6 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 8 (6 atk. kam.), Lukas Kišūnas 6.

Graikijos rinktinė: Dimitrios Moraitis 19 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Konstantinos Vlagkogias 9 (6 atk. kam.), Fotios Kapris 8.