„Lakers“ puolimo cunamis atvėsino įkaitusį Denverį | kl.lt

„LAKERS“ PUOLIMO CUNAMIS ATVĖSINO ĮKAITUSĮ DENVERĮ

• 0

Trimis pergalėmis Vakarų konferencijos pusfinalio seriją prieš favorite laikytą „Los Angeles Clippers“ komandą užbaigę „Denver Nuggets“ pritrūko jėgų Vakarų konferencijos finalo startui. Pirmajame serijos mače „Nuggets“ 114:126 (38:36, 21:34, 20:33, 35:23) nusileido „Los Angeles Lakers“ klubui. Serijoje iki keturių pergalių Kalifornijos komanda dabar pirmauja 1-0.

Ankstesnėse dvejose serijoje prieš „Portland Trail Blazers“ ir „Houston Rockets“ ekipas „Lakers“ pralaimėjo pirmąsias rungtynes, tačiau šį kartą reikalus sutvarkė per pirmus tris kėlinius.

„Nuggets“ dar laikėsi pirmajame ketvirtyje, kurį tritaškiu su sirena užbaigęs Jamalas Murray išvedė savo komandą į priekį 38:36, tačiau antrajame kėlinyje „Nuggets“ ėmė smaugti pražangų problemos.

Nikola Jokičius, J.Murray ir Paulas Millsapas susirinko po tris nuobaudas, o „Lakers“ per kėlinį metė net 25 baudų metimus ir pabėgo dviženkliu skirtumu – 60:45. Po pirmosios rungtynių pusės Los Andželo ekipa pirmavo 70:59.

Po ilgosios pertraukos „Nuggets“ bandė kabintis į varžovus, kai buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (67:76), bet ketvirčio pabaiga priklausė „Lakers“.

Įspūdingą puolimo mašiną užkūrę NBA favoritai, vedami Anthony Daviso, antrąją kėlinio pusę laimėjo net 27:12 ir prieš paskutines 12 minučių jau praktiškai turėjo pergalę kišenėje – 103:79.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas – „Lakers“ likus žaisti mažiau nei penkias minutes pirmavo 120:95, o jų varžovai sumažinti skirtumą sugebėjo tik į aikštę išėjus atsarginiams krepšininkams.

„Nuggets“ šiame susitikime nerado priešnuodžių „Lakers“ puolimui – Franko Vogelio auklėtiniai pataikė 53 proc. metimų „iš žaidimo“ (44 iš 83), 42,3 proc. tritaškių (11 iš 26) ir 73 proc. baudų metimų (27 iš 37). Be to, Los Andželo krepšininkai išdalino net 33 rezultatyvius perdavimus ir suklydo viso labo 11 kartų.

Ryškiausiai nugalėtojų gretose spindėjo Anthony Davisas. Puolėjas per mažiau nei 33 minutes spėjo pelnyti 37 taškus (11/18 dvit., 1/3 trit., 12/15 baud.), atkovoti 10 kamuolių ir išskirstyti 4 rez. perdavimus.

„Nuggets“ komandoje pražangų apriboti lyderiai N.Jokičius ir J.Murray žaidė atitinkamai vos 25 ir 29 minutes bei pelnė po 21 tašką.

Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

„Lakers“: Anthony Davisas 37 (11/18 dvit., 12/15 baud., 10 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 18, LeBronas Jamesas 15 (6/9 dvit., 12 rez. perd.), Dwightas Howardas 13, Kyle'as Kuzma 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (8/14 dvit.) ir Jamalas Murray po 21, Michaelas Porteris 14 (1/6 trit., 10 atk. kam.).