Legionieriams poilsio davęs „Žalgiris“ po ilgosios pertraukos nubloškė „Juventus“ | kl.lt

LEGIONIERIAMS POILSIO DAVĘS „ŽALGIRIS“ PO ILGOSIOS PERTRAUKOS NUBLOŠKĖ „JUVENTUS“

• 0

Antroje mačo dalyje dominavęs Kauno „Žalgiris“ (31-4) pratęsė pergalingą žygį Lietuvos krepšinio lygos reguliariojo sezono finiše.

Be poilsio gavusių Kevino Pangoso, Aarono White'o ir Brandono Davieso žaidusi Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama komanda priešpaskutinėse rungtynėse savo aikštėje 82:56 (19:16, 15:17, 22:7, 26:16) sutriuškino Mindaugo Kupšo tempiamą Utenos „Juventus“ (13-23) ir laimėjo septintąsyk paeiliui.

Trečiadienį žalgiriečių namuose lauks paskutinioji reguliariojo sezono akistata su LKL dugne liksiančiu Prienų-Birštono „Vytautu“. „Juventus“ finišavo septintoje vietoje ir ketvirtfinalyje susikaus su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Po pirmųjų dviejų kėlinių tik vienu tašku pirmavęs „Žalgiris“ į priekį šovė trečiajame ketvirtyje, kuomet spuravo 11:1 ir po Vasilije Micičiaus tritaškio įgijo dviženklę persvarą – 54:39. Kauniečių gynyboje užstrigę uteniškiai per kėlinį iš viso surinko septynis, kai šeimininkai atseikėjo 22.

Lemiamame ketvirtyje Jasikevičiui išleidus jaunuosius žalgiriečius, Rokas Jokubaitis pataikė pirmąjį savo tritaškį elitinėje šalies lygoje, savo taškų sąskaitą paskutinysis šiame mače atidarė Martynas Arlauskas bei „Žalgiris“ dar labiau nutolo 80:54.

Kojos raumenį dvikovoje su Panevėžio „Lietkabeliu“ sumušęs ir paskutinį mačą su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ praleidęs Edgaras Ulanovas sugrįžo į aikštę, per 20 minučių pasižymėjo 6 taškais (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/3 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.

Dar vieną galingą pasirodymą uteniškių gretose surengęs Kupšas žaidė 35 minutes, pelnė 21 tašką (8/12 dvitaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 14 kamuolių, blokavo net 5 metimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 37 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Vasilije Micičius 14 (6 kld.), Beno Udrihas 11, Antanas Kavaliauskas 10.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 21 (14 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 11 (8 kld.), Dino Pita, Jonas Zakas ir Maksimas Kornijenka – po 5.