Legionierių trijulei – nesėkmių diena | kl.lt

LEGIONIERIŲ TRIJULEI – NESĖKMIŲ DIENA

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate – vienas retesnių atvejų, kai tą pačią dieną į aikštes žengė visi trys lietuviai: Domantas Sabonis, Jonas Valančiūnas ir Deividas Sirvydis.

Ką pasakė treneriui?

Deja, nė vienai Lietuvos krepšininkų atstovaujamai komandai nepavyko įveikti varžovų.

Indianos "Pacers" (10 vieta Rytų konferencijoje) su Domantu Saboniu išvykoje 106:121 pralaimėjo Denverio "Nuggets" ekipai.

Lietuvis surinko 10 taškų, devynis kartus atkovojo kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Trečią kėlinį, kovodamas dėl kamuolio, Domantui į veidą alkūne smogė "Nuggets" žaidėjas Michaelas Porteris. "Pacers" puolėjas nukrito, tačiau galėjo toliau tęsti rungtynes.

Likus žaisti tris minutes, suirzęs D.Sabonis apsikeitė replikomis su vyriausiuoju treneriu Nate'u Bjorkgrenu ir savo noru sėdo ant komandos suolo.

Suirzęs D.Sabonis apsikeitė replikomis su vyriausiuoju treneriu Nate'u Bjorkgrenu ir savo noru sėdo ant komandos suolo.

Skirtingi indėliai

Memfio "Grizzlies" komanda (10 vieta Vakarų konferencijoje), kurios gretose – J.Valančiūnas, išvykoje 99:122 nusileido Fynikso "Suns".

Tai buvo trečia iš eilės Memfio krepšininkų nesėkmė.

Lietuvis pelnė 24 taškus, septyniolika kartų atkovojo ir dukart perėmė kamuolį.

Rytų konferencijoje autsaideris Detroito "Pistons" klubas su D.Sirvydžiu savo arenoje pralaimėjo San Antonijaus "Spurs" krepšininkams 99:109.

Deividas žaidė tik tris minutes, taškų nepelnė (0/1 tritaškių), tačiau po kartą atkovojo ir perėmė kamuolį.

Už klubą – 1,3 mlrd.

Minesotos "Timberwolves" savininkas Glenas Tayloras, svarstantis galimybę parduoti klubą, sulaukė jau dešimties pasiūlymų.

Neoficialiais duomenimis, G.Tayloro pageidaujama suma – 1,3 mlrd. JAV dolerių. 1994-aisiais, kai nusipirko "Timberwolves", jis sumokėjo maždaug 90 mln. JAV dolerių.

Šiuo metu Minesotos komandos sudėtyje yra ispanai Juancho Hernangomezas ir Ricky Rubio.

Buvęs Kauno "Žalgirio" legionierius Axelis Toupane'as papildė Milvokio "Bucks" gretas. 2018-aisiais prancūzas tapo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu.