„Lietkabelio“ krepšininkai neprilygo „Lokomotiv-Kuban“ ekipai | kl.lt

„LIETKABELIO“ KREPŠININKAI NEPRILYGO „LOKOMOTIV-KUBAN“ EKIPAI

• 0

Panevėžio „Lietkabelio“ (0/3) komanda lieka be pergalių Europos taurėje – šįkart namuose 76:105 (13:27, 26:32, 11:23, 26:23) nusileido Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamai Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (2/1).

Krasnodaro komanda rungtynes pradėjo gerokai sėkmingiau – surengė spurtą 10:2, o panevėžiečiams teko vytis varžovus. Kyle’as Vinalesas ir Margiris Normantas priartino „Lietkabelį“ prie varžovų (8:12), nors atsaką turėjo ir svečiai – 17:8. Skirtumas pasiekė dviženklę ribą (21:11), o puolime panevėžiečiai strigo. Tai ir lėmė, kad po pirmojo kėlinio teko atsilikti 13:27.

Panevėžio komandos duobė antrame kėlinyje gilėjo (40:15) ir skirtumas tapo tiesiog dramatiškas, nors ketvirtis dar neįpusėjo. Kevinas Harvey skaudžiai baudė tritaškiais, tačiau „Lietkabelis“ po truputį atsitiesė, pataikė Vytenis Lipkevičius, Marinas Maričius, Margiris Normantas – komandas skirti ėmė 14 taškų – 35:49. Po pusės mačo „Lokomotiv-Kuban“ vis tik išlaikė solidų pranašumą – 59:39.

Po didžiosios pertraukos situacija stipriai nekito ir „Lietkabelis“ toliau turėjo didelių problemų. „Lokomotiv-Kuban“ ėmė triuškinti varžovus dar labiau (71:42), o kol rimto pasipriešinimo panevėžiečiai neparuošė, dar ir tolimi metimai iš Rusijos klubo duobę gilino vis labiau – 82:48. Pasibaigus ketvirčiui buvo aišku, kad paskutinės 10 minučių teliks formalumu – 50:82.

Paskutiniame kėlinyje „Lietkabelis“ nepakeitė nieko, skirtumas toliau išliko dramatiškai didelis, tad net prieš atsakomąjį mačą tarpusavio pranašumas liks didelis. Aplodismentų Panevėžyje sulaukė ir lietuviai iš Krasnodaro klubo, sukūrę gražų epizodą, o su pralaimėjimu šeimininkams teko susitaikyti – 105:76.

„Lietkabelis“: Marinas Maričius 15, Paulius Valinskas 13, Gytis Masiulis ir Margiris Normantas – po 12, Vytenis Lipkevičius 9, Kyle’as Vinalesas 7 (1/9 trit., 7 rez. perd.).

„Lokomotiv-Kuban“: Jordanas Crawfordas 20, Alanas Williamsas 17 (17 atk. kam., 33 n.b.), Kevinas Hervey 13, Willas Cummingsas 10, Grigorijus Motovilovas, Mindaugas Kuzminskas ir Reggie Lynchas – po 8, Mantas Kalnietis 6 (7 rez. perd.).